webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Kill Shot Bravo 7.6

Cep telefonları ve tabletler için #1 FPS tecrübesine hoş geldiniz!Düşman topraklarının derinliklerinde gizli savaş görevlerini tamamlamak için ölümcül suikastçı keskin nişancı silahları, saldırı tüfekleri, makineli tüfekler ve en son askeri ekipmanlarla kendinizi silahlandırın!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1365″]

500’den fazla misyon Düşmanlar canlı PVP keskin nişancı DÜELLOLARI İTTİFAKLARA ve ödül etkinliklerine katılın özelleştirme GOOGLE PLAY hizmetleri skor tabloları ve başarıları*Kill Shot 17+ olarak derecelendirilmiştir ve sık/yoğun realist şiddet içerir.

Bu uygulamayı indirerek, Hothead’in kullanım şartlarının şart ve koşullarına uymayı kabul edersiniz (www.Hotheadgames.Com/termsofuse) ve Hothead’in gizlilik politikasına tabidir (www.Hotheadgames.Com/privacy-policy). Kill Shot Bravo Apk1 SSS. Bir tekliften Altın kaçırıyorum!

[TapJoy]daha büyük Tapjoy promosyonlarından bazıları için, onay almak biraz zaman alabilir, ancak kimi zaman hizmet getsstuck. Yapılması gerekli olan ilk şey uygulamayı yeniden başlatmaktır. Bir Androiddevice kullanıyorsanız ve uygulamayı nasıl önyükleyeceğinizi/yeniden başlatacağınızı bilmiyorsanız, lütfen sağlayıcınıza sorun ya da talimatları çevrimiçi olarak arayın. Çoğu durumda, altın aretart’tan sonra görünecektir.

Kill Shot Bravo; Bu işe yaramazsa, sorunu çözmek için direk olarak Tapjoy ile iletişim kurabilirsiniz. Uygulamadaki bedava dağıttığı Altın ekranına gidin, sonuna kadar ilerleyin ve ardından ” Altın eksik mi?”2.

Altınımı almadım!-App alımları en cihazınızla her zamankinden daha isslower sunucuları arasındaki iletişimi withouta hitch, kimi zaman iyi, veya hatalara yol açar. Panik yapmayın ve aşağıda belirtilen adımları deneyin: 1).Uygulamayı yeniden başlatın ve Altın gelip gelmediğini görmek için birkaç dakika bekleyin.2).Altın birkaç dakika içinde gelmezse, cihazınızı yeniden başlatın ve ardından uygulamayı yeniden başlatın.3).

Kill Shot Bravo; Hala satın alma işleminiz yoksa, lütfen Bize Ulaşın düğmesini kullanın ve destek ekibimiz size yardım edecektir.3. Oyunum çökmeye devam ediyor!Oyun istemcinizin çökmesine ve çözülmesi kolay olmasına neden olabilecek bir dizi sorun vardır. Bu da çökmesine oyun neden mostcommon problemleri vardır.1).

Cihazınızda yüklü cihazınızın işletim sistemi en son stableversion olduğunu kontrol edin. Bunu cihazınızın ayarlar menüsünden kontrol edebilirsiniz.2).Cihazınız sunucularımıza bağlanamazsa oyununuz çökebilir. Bu bizler için bir sorun olabilir, ancak internet bağlantınız zayıfsa ya da ağ yöneticisi bu tür bağlantıları engelliyorsa, oyun istemciniz çökebilir.3).Cihazınızın belleği düşükse oyun istemciniz çökebilir.

Kill Shot Bravo; Cihazınızdaki belleği boşaltmak için cihazınızı yeniden başlatın ya da arka planda çalışan uygulamaları durdurun.4).Cihazınız güç tasarrufu modundaysa, sorunu çözüp çözmediğini görmek için cihazı kapatmayı ve oyunu yeniden başlatmayı deneyin. 5).

Bir Android cihaz kullanıyorsanız, aşağıda belirtilen adımları kullanarak önbelleği temizlemeyi deneyin: 4. İlerlememi nasıl geri yükleyebilirim?Oyununuzu Facebook üzerinden bağladıysanız ya da 12 haneli bir destek kodunuz var ise, ilerlemenizi geri yükleyebilirsiniz.

Destek kodunuz, ekranın sol üst köşesindeki menü simgesine dokunarak, ardından görevleri eşleştirerek ve ardından ekranın sağ alt köşesindeki alternatiflere dokunarak bulunabilir.Ardından Yardım sekmesine dokunun ve destek kodunuz orada listelenir. Herhangi bir sebeple ilerlemenizi kaybederseniz, Facebook’a bağlandığınızda ya da 12 haneli destek kodunuza sahip olduğunuzda, oyununuzun gelecekte geri yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Kill Shot Bravo; Facebook Facebook’u Geri Yükle: 1). Ilerlemenizi geri yüklemeniz gerekiyorsa, oyun tekrar açıldıktan sonra, daha önce kullanmış olduğunuz aynı Facebook hesabına yeniden bağlandığınızdan emin olun. Görev ekranındaki ya da arkadaş ekranındaki düğmeyi kullanarak Facebook’a bağlanabilirsiniz. 2).

Şimdi themissions ekranındaki alternatifler düğmesine dokunun, soldaki yardım düğmesine dokunun, ardından Geri Yükle’yi dokunun.3).Facebook hesabınıza bağlandığınız tüm Bravo oyunları artık bir listede sunulacak. Her oyun, en son ne zaman erişildiğini gösteren bir zaman damgası olacaktır, bu sebeple hangi oyunun kaydedileceğinden emin değil iseniz, listedeki en eskiyle başlayın ve doğru değil ise, bu adımları tekrarlayın ve aradığınız oyunu bulana kadar listedeki bir sonraki oyunu seçin. 4).Önceki tüm ilerlemeleriniz artık cihazınızda görünecektir.

Destek kodu Geri Yükleme:1).Orijinal oyununuzdan 12 haneli destek kodunuza sahip olduğunuzdan emin olun.2).Kill Shot’u başlatın ve görevler ekranındaki optionsbutton düğmesine dokunun, soldaki yardım düğmesine dokunun, ardından tapprestore ve Destek kodunu Gir’i seçin. 3).Destek Kodunuzu girin ve Bitti’ye dokunun.4)önceki tüm ilerlemeleriniz artık cihazınızda görünecektir.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir