e
sv
Jurassic World The Game

Jurassic World The Game 1.44.6

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü!KötüFena DeğilGüzelÇok Güzel!
0%0%0%0%0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Çok Kötü!KötüFena DeğilGüzelÇok Güzel!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiLudia Inc

Jurassic World The Game 1.44.6

Bu yaz epik bir aksiyon-aksiyon tabanlı bir sonraki aksiyon için Jurassic Park™ Builder isabet şut yaratıcıları ile Isla Nublar dönüş: Jurassic World™: Oyunun resmi android oyunu. Hayata güncel film, 150 ‘ den fazla devasa dinozorlar getirmek ve savaşlar sallayarak dünya rakiplerinizi meydan.

Jurassic World The Game bu eşsiz yapı ve savaş dinozor deneyim yarın tema parkı oluşturmak.Kazanan Savaş Arenasında bir takım kurmak için, dinozorlar başarılı ve güncellemeye sağlayacak en verimli ve etkin bir park, bir tasarım gerekir. Sürpriz dolu kart paketleri satın almakla tarafından dinozorlar güncel ve şaşırtıcı türler keşfetmek.

Top Football Manager 2020 1.22.22

Top Football Manager 2020 Futbol yöneticileri, dünya çapında milyonlarca katılın ve Onbir futbol yıldız takım kurmak!Şampiyon olmak için aç Onbir yıldız takım...

Jurassic World The Game gibi, günlük, besleme ve genetik olarak dinozorlar geliştirmek filmde Owen, Claire ve favori karakterleri katılın. Park açık olduğunu şimdi, Jurassic World™ kendi yapmak için zamanı!Jurassic World™: HATCH & GELİŞMEYE 200’den fazla benzersiz dinozorlar TOPLAMAK gibi bilim yasalarına Meydan Oyun:!

İNŞA & film esinlenerek ikonik binalar & yemyeşil manzaralar YÜKSELTME. Yeryüzünde dünya çapında- * MEYDAN rakipler* SAVAŞLAR sallayarak!Gitmek heyecan verici güncel hikaye & gibi film karakterleri ile ETKİLEŞİM; heyecan verici misyonlar!

Hasbro® Brawlasaurs™ oyuncaklar – tarama Farklı oyuncak dinazor & ile deneyiminizi GELİŞTİRİN; onunla doğrudan savaş oyunu!* Birden fazla kart paketleri arasından SEÇİM; Farklı yaşam için özel bir dinozor getirmek* olabilir.Bu tür kazançlar, DNA & diğer temel kaynakları olarak günlük hediyeler KAZANIN.Üyelik*

Jurassic World Oyunu $9.99 USD aylık abonelik, lütfen dikkat fiyatlar satış vergileri veya ülkelere bağlı olarak değişebilir sunmaktadır. * Kullanıcı (henüz) Google Hesabı için satın almadan önce giriş istenecektir. * Ödeme satın alma onayı adresinden Google Hesabı için tahsil edilecektir.

Diğer bilgiler daha sonra otomatik güncellemeyi cari dönem sonundan önce en az 24 saat kapalı sürece abonelik otomatik olarak güncellenir belirten sağlanacaktır. Abonelikleri kullanıcı ve otomatik tarafından yönetilen olabilir orada da bahsettiğimiz güncelleme kullanıcı’ giderek kapalı olabilir;satın aldıktan sonra Ayarlar Hesap.

Jurassic World The Game hesabın güncellenmesi için 24 saat içinde cari dönem sonundan önce tahsil edilecektir. * Geçerli abonelik yok iptali aktif abonelik dönemi süresince izin verilir.Ücretsiz bir deneme süresi kullanılmayan kısmı, sunduğu takdirde, kullanıcı bu yayını aboneliği satın zaman kaybedilecektir.

Gizlilik Politikası hizmet https://legal.ludia.net/androide/2019-2/V3/privacyen.htmlTerms https://legal.ludia.net/androide/2019-2/v3/termsen.htmlby yükleme lisanslı anlaşmaların şartları kabul ediyorsunuz bu uygulamayı bulunabilir bulunabilir.

Bize fan hediye için Facebook gibi, en son haberleri ve güncellikleri! (facebook.com/jurassicworldthegame)Jurassic World™ Universal Studios ve Amblin Entertainment, Inc ticari marka ve telif hakkı vardır. Universal Stüdyoları Lisans LLC tarafından lisanslı. Tüm hakları saklıdır.

Jurassic World™: Oyunu oynamak için tamamen bedava ama gerçek kazanç ile satın almak için bazı oyun öğeleri sunuyor unutmayın.

Google Play Linki

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478