webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Invasion Modern Empire 1.42.60

Sıcak Satış burda!Google Play’in Cadılar Bayramı kampanyası-karşı koyamayacağınız ürkütücü güncellemeler.Yeni oyun, özel etkinlikler, özel sandık, adını Sen Koy. Invasion, global bir kıyametin ortasında dünya hakimiyetine giden yolu fethetmek ve savaşmak için size meydan okuyan savaş temalı bir MMO oyunudur.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1350″]

Oyun fonksiyonları; kıyameti yönetmek için tırnak ısırma RTS savaşında düşmanlarla savaşın!Base üssünüzü inşa edin ve özelleştirin!Land arazinin her santimi için savaşın ve loncanızın topraklarını genişletin! Yükseltme savaş taktikleri ve son teknolojiyi, ıntel toplamanıza yardımcı olur!

Invasion Modern Empire; Gerçek zamanlı panoramik harita ile komuta edin ve fethedin. İttifaklarda çevrimiçi savaşın ve yolunuzdaki her loncayı ezin. İttifak merkezi, kusursuz takımı bulmak için canlı sohbete sahiptir!

PvP PvP “Anıt Savaşları ” nda çevrimiçi loncalarla savaşın zafere giden yolda yürürken dünyanın en kuvvetli askeri Komutanı olmak için savaşın! Eğer savaşta bu dünyada hayatta kalmak için gerekenlere var mı?Invasion: Modern Empire indirin ve şimdi savaşın!Invasion’da, bazı oyun öğeleri de gerçek para ile satın alınabilir.

Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen Google Play Store uygulamanızın ayarlarında satın alımlar için şifre koruması ayarlayın.Facebook – https://www.Facebook.Com/InvasionGameWebsite – http://invasion.Tap4fun.ComYouTube – https://www.Youtube.Com/c/invasiongameofficialTwitter – https://twitter.Com/gameofinvasionSupport – [email protected]

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir