webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Indian Train Simulator 2020 2020.3.8

Indian Train Simulator 2020, Hintli bir lokomotif pilot teknik gücünü, özellikler, detaylara dikkat, gerçeklik ve saf sevinci gösteremeyeceği gibi bir şey. 10 000 000 kuvvetli, sert çekirdekli fan topluluğuna sahip olan Indian Train Simulator, hemde Hindistan’ın en sevilen tren simülatörüdür.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1075″]

Highbrow Interactive’in ahırından, mega başarılı “Euro Tren simülatörü”nin yaratıcıları. Hint Tren simülatörü, Hint trenlerinin hayranları tarafından yapılmış ve yapılmıştır. Demiryollarımızın inanılmaz başarılarına ve efsanevi becerilerine olan sevgimiz, bu oyunun Hint trenlerini özel kılan şeylerin her yönünü ne kadar ayrıntılı bir biçimde kapsadığını gösteriyor.

Indian Train Simulator 2020, En-Hint Tren Simülatörü fonksiyonları:Parça Değiştirme, Dünya çapında Sinyalizasyon Sistemi sevdi, / Ayırımı Bağlama, Çift Başlık, Loco Yan seçim Hood, müthiş bir ekran görüntüsü alma, Zengin-her lokomotif için detaylı sürücü kabini;

Fotoğraf Modu boynuz ve hareket için Ses, Otantik Yolcu antrenörler, Dinamik Zaman ve Hava, Akıllı AI trenler, Kapıları Kontrol 25 kamera açıları Üzerinde.

Lütfen Hint Tren Simülatörünü değerlendirin ve diğer eşit derecede şaşırtıcı oyunlarımızı deneyin.Resmi Facebook sayfamıza katılın: https://www.Facebook.Com/HighbrowInteractive

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir