webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Idle Theme Park Tycoon 2.4.2

Idle Theme Park Tycoon 2.4.2 Şimdiye kadarki en komik tema parkını çalıştırmaya hazır mısın?Tema parkınızı yönetin ve en zengin yönetici olun!Küçük bir tema parkı ile başlayın ve büyümek için üstünde çalışın.

Ziyaretçilerin roller coaster, Dönme Dolap, günlük gezintiye çıkacakları ve korku evini ziyaret edecekleri inanılmaz bir eğlence alanı oluşturmak için yeni cazibe merkezlerinin kilidini açın.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1115″]

Para kazanmak için yemek alanını ve bilet gişesini akıllıca yönetin. En şaşırtıcı sürmek ve tesisleri almak için tema parkını genişletin.Parkınızı yeni sürüşlerle geliştirin. Tema parkınıza daha fazla ziyaretçi çekmek için pazarlama kampanyaları hazırlayın ve onlara en keyifli bilgi birikimi sunun.

Idle Theme Park Tycoon; Müşteri sayısını artırmak için Park alanlarını genişletin.Tema parkınızda kamu düzenini ve güvenliğini korumak için güvenlik görevlilerini işe alın. Ziyaretçilerin hoş, rahat ve mutlu hissetmelerini sağlayın. Tema parkını geliştirmek için ziyaretçinin geri bildirimlerini dikkate alın.

Bir tema parkı Kralı olun ve yeni çalışanlar kiralayın, sürüşleri geliştirin ve işin her yönünü kontrol edin. Paranızı parkın tesislerini iyileştirmeye yatırım yapacak mısınız? Yoksa çalışanlarınızı motive etmek için maaşınızı artıracak mısınız? En iyi tema parkını yaratmak için önemli kararlar alın.

En keyifli sürmek, büyük bir Dönme Dolap, inanılmaz bir eğlence evi, ürkütücü bir korku Evi ve büyük bir roller coaster oluşturun. Dünyanın en ünlü tema parkını çalıştırın! Eğer yönetim ve boşta oyunları seviyorsanız, boşta tema parkı Tycoon keyfine varacaksınız. Kolay oynanabilen bir oyun, ama zorlu bir oyun.

Idle Theme Park Tycoon; Küçük bir tema parkı ile başlayın ve işadamınızı büyütmek için önemli iş kararları alın. Küçük işletmenizi dünyanın  en iyi tema parkına dönüştürün!Özellikler:

Her oyuncu için kolay oynanabilen oyun-tamamlamak için farklı zorluklar – inanılmaz animasyonlar ve muhteşem 3D grafikler – çeşitli sürüşler mevcut.- Önemli iş kararları alın.- İlerlemenizi buluta kaydedin ve cihazınızı değiştirirseniz geri yükleyin.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir