webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Idle Army Base 1.14.3

Dünyanın gördüğü en büyük askeri üs oluşturmak. Bir özel olarak ilk gününde ordu eğitim kampı girmek ve mezun olmak için adım ve eğitim sorunları bir dizi koymak, dünya çapında ordusu eylem için temkinli olarak bekleme zamanı değil!Temel askeri eğitimi ile ilerleme ve daha sonra tüm eğitim alanlarında değer, hız, kapasite ve sıra boyutları yükseltme kampın genişlemesi, yönetmek gibi kazanç kazanmak.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1068″]

Bir rollercoaster binmek olacak, ama tembel ya da boşta öğrenciler için oda ile, büyüyen ve askeri üssü yükseltme seveceksiniz.Önce eğitim alanına getirmek sit – ups, yıldız atlar ve daha fazlası ile kalp hızı almak için kafa olarak uyum yüksek lisans:EGZERSİZ BAHÇESİNDE tamamlamak için gereken zorluklardan bazılarıdır.

Şehir SAVAŞ – evde SWAT eğitim yoluyla gitmek gibi tetikte olun–dövüş eğitimi bahçesine. ORMANDA SAVAŞ helikopteri almak gibi ormanda bir aksiyon için temkinli olun ve önce boşta ormanın içine ip gel.ARCTİC WARFARE – kar fallout ve amaç düz Arktik tundra içinde kalp atışını, barınak kontrol gibi sıcak sarın.

Idle Army Base,  AĞIR MAKİNELİ TÜFEK – musluk duymak, dokunun, tren gibi ağır makineli tüfek ateş dokunun.AĞIR silahlar – boom, boom, ortalığı cehenneme çevirin için büyük silahlar için zamanı boom.KİMYASAL SAVAŞ – dikkatli maskeni, nefes koymak ve adımlarınıza dikkat edin ve puslu gaz yolu biliyor musun sağlamak.

Idle Army Base, TANKLAR – bu maksimum zarar için büyük silahlar ortaya çıkarmak tankları tekerlek nereye (ve kızlar) büyük çocuklar içindir. Büyük fallout!ÇÖL SAVAŞLARI – sıcak, sıcak, sıcak ve kum ağır. Ahşap plakalar üzerinde sürücü gerekir. Burada yarış değil, ama hızlı eğlenceli!DENİZ SAVAŞI – bir tekne göze Kralı olmak gerekebilir, ama yüksek denizlerde güven var, bu yüzden ıslak almak için temkinli almak gerekir!

Idle Army Base, PATLAYICI EĞİTİMİ – pimi çekin ve el bombası sinek olarak hayatını atıp patlama büyük! Bir harbiyeli gelen kazançŞÜTÇÜ – evrim düşüp uçağınızı ve hedef bölgesine karadan bedava olarak gerekli olacaktır. Kodamanların uygulamak gerekmez.

ENGEL KURSU – orada kapitalistler boşta senin için gerçek bir aksiyon – spor gerçek bir kanıt kargo net, maymun barlar, çamurlu göl ve iple tırmanış var.Bulabileceğiniz en iyi ordu boşta oyun ve ilerleme ve eğlenceli aksiyon, Aksiyon, duygusu beğeneceğinizi umuyoruz.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir