webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Hunting Simulatör v1.24

Hunting Simulatör v1.24 Av simülatörü 3D, vahşi lordlarla yüz yüze gelmeniz ve onları avlamanız gereken reel erkekler için unutulmaz bir maceradır. Eğer bir avcıysanız, 4×4 off-road aracınızı çalıştırın, römorkunuzu bağlayın, tüfeğinizi ve cephanenizi alın ve şimdilik değişik hayvan çeşitleri için bir ava bohça. Unutulmaz bir serüven sizi bekliyor! ***** Oyunun hususi özellikleri: * * * * * –

Hayvanlar için av. En iyi av simülatörü. Silahların büyük bir seçim var.- Avcılık için havadar 4×4 off-road vasıtalar.- Araçlarınız için römorklar.- Hayvan tuzakları.- Güzel grafikler ve realist 3D çevre.- Avlamak için realist animasyonlu hayvanlar.- Orada olmanın tesirini yaratan tabiat sesleri.- Çeşitli hayvan hayatı ve av haritaları.- Görevler ve görevler peşinde.- Oyunun en iyi avcılarının başarıları ve tablosu.- Günlük bonuslar v1.24 .Başarılı bir av için tavsiye: 1. Eğitimden geç. Bu şekilde ilk avlanma becerilerinizi kazanacaksınız ve ilk paranızı kazanacaksınız.2. Yırtıcı sakının. Avcılara saldırabilirler.3. Doğru çekim için fikiri kullanın.4. Güçlü bir silah satın alın, böylelikle ilk atışta canavarı öldürme şansınız artar.5.

Taş ocağınıza çok yaklaşmayın, yoksa onu korkutursunuz.6.Hunting Simulatör v1.24 Hayvanın kafasına nişan kırmızı, en savunmasız yer.7. Taş ocağınızı vurduktan sonra, taşıyıcıya yüklemeyi unutmamalısınız.8. Taş ocağı ne kadar büyük olursa, o kadar çok para kazanırsınız.9. Ateş ettiğiniz hayvanları çekmek için daha büyük taşıyıcılara sahip yeni vasıtalar satın alabilmek için kazandığınız parayı kullanın.10. Off-road vasıtalar için römork satın alın. Avda bir römork ile, daha çok hayvan alabilir ve Orman hayvan yaşamının daha türlü olduğu haritanın daha ırak bölümlerine ulaşabilirsiniz.11.

Hunting Simulatör v1.24 Daha çok hayvan, vurulmuş, yüksek başarıları ve derecelendirme.Av kurallarına uyun ve en büyük, en kötü avcı olacaksınız!Ve unutmamalısınız, ormana ne kadar derine inerseniz, o kadar vahşi bir oyun olur!4×4 av simülatörü en iyi seçimdir!Başarılı bir av var ve düz ateş!Bizimle oynadığınız için teşekkür ederiz. Güncellemeleri için bakın. Geri tebliğ bırakın ve yorumlarda geri tebliğ sağlayın! https://www.facebook.com/OppanaGameshttps://vk.com/oppana_games düşünürken, arkadaşın esasen avlanıyor!

google play lınk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir