webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

House Mobiles

House Flipper v1.04 Hiç kendi tamirat şirketinizi yönetmeyi hayal ettiniz mi? Artık taşınabilir cihazınızda PC hit – the House Flipper simulation game taşınabilir versiyonu ile nerede olursanız olun bunu yapabilirsiniz. House Flipper, piyasadaki en iyi bedava tek şahsiyet makyaj ekibidir. İç & house bir tasarımcı olmak ve kendi işini kurmak. Siparişleri yerine getirin, yenileyin, evleri dekore edin ve sonrasında karla satın! Araçlarınız için yeni deriler alın.(Yatak, Komidin, Komodin, sandalye,

House Flipper v1.04 TV dolabı, Komodin, koltuk, kanepe ve çok daha çok unsur kilidini açmak için)ui️ Müthiş realist 3D grafikler beraberinde iç dekorasyon ui️ kadar Tesviye ve yükseltme 500 sevimli dekorasyon ve mobilya Üzerine ui️ vasıtalar (60 FPS oyun) Pürüzsüz sezgisel ve alışkanlık yapıcı bir oyun ui️

Farklı enteresan görevler️ Satın ui, yenilenmesi ve satım 🏠 evler ui️ Flipper House: Ev Tasarım, İç Makyaj Oyunu özellikleri:Ve bütün şunlar senin için en sevilen simülasyon çevirme oyunu: Ev Flipper simülatörü taşınabilir düzen içerisinde bekliyor. Düzelt Ve Çevir. En meşhur ev flipper ve iç ev dizaynırı ol.Tam SİPARİŞBÜYÜK bir serüven ev Flipper simülatörü sizi bekliyor-tadilat dünyası!

Gerçek bir ev flipper gibi hissettirecek enteresan siparişleri yerine getirin. Eleanor Moore ve sanatsal olarak kabiliyetli hayvanları (faaliyetleri temizlik yönünden takip edilecek) gibi renkli karakterlerle tanışın. Sanat eksperi Müzesi Giuseppe Clavier’i yenileyin ve çömelme sakinlerinin yıkık evlerini yenilemelerine yardımcı olun.

Ev Flipper, ev dizayn simülatörü size tipik öğelerle donatılmış türlü yerler sunar.SÜSLEMELERİ kendi fikirlerine göre iç planlama, boya kullanmak mümkün unsurlar ve geniş bir yelpazede kullanarak iç & house bir tasarımcı ve

House Flipper v1.04 İHouse Flipper v1.04 NTERİORSBecome. Oyunda bulunan öğelerin fazlası, oyunda ilerledikçe kilidini açacağınız birkaç ila bir düzineden çok seçeneğe sahiptir. Sadece amaçlarını değil, bunun yanı sıra arkalarındaki hikayeyi de öğrenin (arka plan). Bir kedinin haiku yazısıyla ne ilgisi var?

Babil işgalcileri niçin orada hediyelik nesne satın alıyor? Oyunda bulunan 500’den çok öğenin açıklamalarında daha acayip soruların cevaplarını bulacaksınız. Tüm şunlar realist 3D grafiklerde!House Flipper simulator’da ilerledikçe tecrübe kazanın, seviyenizi yükseltecek ve araçlarınızı geliştireceksiniz.

Görevleri (görevleri) daha hızlı tamamlamak için bir ileri seviyelere ilerleyin. Sertleştirilmiş sevimli deriden yapılmış eldivenlere sahipken niçin ellerinizi incitiyorsunuz? Kilidi açık unsurları kullanarak, ofisinizin iç mekanını kendi tasarımınıza göre düzenleyebilirsiniz. Şık olur, fakat bunun yanı sıra … Odanın ortasında bir kedi ağacı mı? Neden olmasın? Sonuçta bu senin fikrin!

House Flipper v1.04 Simülasyon, ev yenilemek ve ev dizayn oyunları oynamayı seviyorsanız, ev Flipper yenilemek ve dekor oyununa sevdalı olacaksınız. ✔ Satın kırmızı, güncelle, dekore et, Sat yeni eşyaların kilidini açabilir, türlü satın temin edebilirsiniz, fakat siparişler esnasında satın alınan nakit ve

Flipcoins ile her daim hoş evler değildir. Yeni evinizi yenileyin ve ofisinize dönüştürün yahut bir emlak acentesinde elverişli bir satım fiyatı müzakere edin. M5’teki çöpleri temizlemeniz yahut kıpkırmızı köşeyi cilalamanız mühim değil. Her biri, ev saygısız endüstrisinde kendi kariyerinizi geliştirme yolunda yahut ilave bir kar kaynağı olur.

google play lınk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir