webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

 

House Flipper: Home Design & Simulator Games

House Flipper: Home Design & Simulator Games apk

Ev Flipper app anahat
Hiç bireysel yenileme Firmanızda çalışmayı hayal ettiniz mi? Artık hücresel makinenizde PC hit’in hücresel sürümü olan Home Flipper simulation recreation ile nerede olursanız olun bunu yapabilirsiniz. Home Flipper, piyasadaki en iyi ücretsiz tek kişilik makyaj ekibinden biridir. Bir iç ve ev tasarımcısı olmak için büyüyün ve çok kişisel girişiminize başlayın. Siparişleri yerine getirin, evleri yenileyin, güzelleştirin ve daha sonra gelirle tanıtın! Enstrümanlarınıza yeni deriler alın.

Ev Flipper: konut tasarımı, simülatör Video oyunları seçenekleri:

Üstün, gerçek görünümlü 3D grafikler
Temiz sezgisel ve bağımlılık yapıcı bir oyun (60 FPS oyun)
House Flipper: Home Design & Simulator GamesTamamen farklı büyüleyici görevler
Alışveriş için, yenilemek ve teşvik evlerde ayrıca içinde süs
Aletleri tesviye etme ve yükseltme

500’den fazla sevimli süs ve Mobilya (Yatak, Komidin, akşam masası, sandalye, TV dolabı, Komodin, koltuk, kanepe ve kilidini açmak için birçok ekstra alet)

House Flipper: Ve tüm bunlar, muhtemelen en çok tercih edilen flipping recreation simülasyonunun hücresel uyarlamasının bir parçası olarak sizin için hazır: Home Flipper simulator. Onarım Ve Çevirme. Muhtemelen en ünlü ev flipper ve iç ev tasarımcısı olmak için büyüyün.

SİPARİŞLERİ TAMAMLAYIN

Ev Flipper simülatöründe inanılmaz bir yolculuk sizi bekliyor – tadilat dünyası! Gerçek bir ev flipper gibi hissetmenize neden olabilecek büyüleyici siparişleri yerine getirin.

Eleanor Moore’a ve sanatsal olarak yetenekli hayvanlarına (eylemleri temizlik tarafından benimsenebilecek) karşılık gelen renkli karakterlerle tanışın. Sanat eseri uzmanı Giuseppe Clavier Müzesini yenileyin ve çömelme sakinlerinin harap evlerini yenilemelerine yardımcı olun. Ev Flipper, konut tasarım simülatörü size öznitelik gadget’ları ile donatılmış çok sayıda yer sağlar.

  House Flipper: Simulator Games

House Flipper: Home Design & Simulator Games Mod Apk

İÇ DEKORASYON

Bir iç ve ev tasarımcısı olmak için büyüyün ve gadget’ları ve çeşitli boyaları kullanarak bireysel konseptlerinize uygun olarak iç mekanları düzenleyin. Rekreasyon içinde orada araçlar çok sayıda Rekreasyon içinde size ilerleme olarak kilidini olacak olan bir düzine çeşitleri var. Sadece işlevlerini değil, aynı zamanda arkasındaki hikayeyi de inceleyin (arka plan). Bir kedi haiku yazısıyla ne yapmalı?

Babil işgalcileri neden orada hediyelik eşya alışverişi yapıyorlar? Rekreasyonun bir parçası olarak 500’den fazla gadget’ın açıklamasında daha sıra dışı soruların çözümlerini keşfedeceksiniz. Tüm bunlar gerçek görünümlü 3D grafiklerde!

DENEYİM KAZANMAK

Ev Flipper simülatöründe ilerledikçe, araçlarınızı geliştirebilir ve geliştirebilirsiniz. Görevleri (görevleri) daha hızlı bitirmek için sonraki aralıklara ilerleyin. Sertleştirilmiş şirin deri bazlı eldivenlere sahip olabiliyorsanız neden avuçlarınıza zarar veriyorsunuz? Kilitli gadget’ları kullanarak, işyerinizin içini bireysel tasarımınıza uygun olarak düzenleyebilirsiniz. Modaya uygun olabilir, ama ek olarak … Odanın içinde bir kedi ağacı mı? Neden olmasın? Her şeye rağmen bu senin düşüncen! Simülasyon, ev yenileme ve konut tasarımı video oyunlarına katılmayı seviyorsanız, Home Flipper renovation & decor recreation’a aşık olacaksınız.

House Flipper: Home Design & Simulator Games

House Flipper: Home Design & Simulator Games Unlimited Money

SATIN ALMAK, YENİLEMEK, DEKOR, SATMAK

Muhtemelen yeni araçların kilidini açabilir, çok sayıda satın alabilirsiniz, ancak her zaman siparişler boyunca satın alınan para ve Flipcoins ile çarpıcı evler satın alamazsınız. Yeni evinizi yenileyin ve işyerinize değiştirin ya da gerçek bir emlak şirketinde kullanışlı bir satış değeri için pazarlık yapın.

M5’teki çöpleri temizlemeniz veya Crimson Nook’u parlatmanız önemli değil. Her biri, ev çevirme işinde veya ek gelir kaynağında bireysel mesleğinizi yaratma yolunda cennetiniz olabilir.

GOOGLE PLAY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir