webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Hotel Empire Tycoon 1.8.1

Kendi otel İmkazançtorluğu oluşturun ve Turizm Kralı olmak!Otel zinciri yönetimi ile zengin olmaya temkinli mısın?İş büyümeye yapmak için küçük bir otel ve iş sabit koşmaya başla. Farklı detay geliştirmek ve beş yıldızlı bir otel için mütevazı tesisler dönüştürmek.

Otel odalarında büyütmek, lüks androidya ve çarpıcı dekorasyon ekleyin, tüm olanaklar ve konfor geliştirmek ve misafirlerinizi en iyi eğlence aktiviteleri sunan mutlu olun. Oteller tüm olası türleri çalıştırın ve stratejik İmkazançtorluğunu büyütmek için gelir harcamak.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1222″]

Hotel Empire Tycoon Mükemmel otel kadro kurmak ve daha verimli hizmetleri yönetmek. Müşterileriniz için mükemmel bir ev sahibi olmak ve tesisleri yükseltme, lezzetli yemekler ve içecekler sunan, yüzme havuzu genişletin, odalar temiz ve rekabet Dairesi inşa et. Boşta çalışma yararlanmak ve iş vizyonu ile kazanç güncelden yatırım.

İnsan kaynakları departmanı sorumlu olmak ve verimli bir şekilde yönetmek personel: yüzme havuzu için işe cankurtaranlar, VIP müşterileri için sürücüler veya masör sağlamak, hamal, aşçı ya da barmen ve Acemi bakım işçileri ve Temizlik hizmeti kullanır.

Dikkatle iş kararları seçin ve otel İmkazançtorluğunu sağlam bir çalışma ekibi oluşturmak. Misafir ağırlamak için serbest zaman faaliyetlerinde yol almak. Bina etrafında Organize tüplü dalış dersleri, kayak dersleri, spa oturumları ve gezi turları.

Otel duvarları içindeki rahatlığını geliştirmek için unutma. En iyi Oda hizmeti vermek, düzgün salon süslemeleri, dinlenme alanı geliştirmek, şehirdeki en iyi yemek ve açık büfe teklif veya ziyaretçi için temizlik sırasında Çamaşır hizmeti ihale.

Küçük bir otelde bir dağ oteli, lüks oda & kahvaltı, egzotik bir Loca ya da bir apartman kompleksi açılış iş büyümeye başlayacak. Odalarda Farklı türlü zevk ve resepsiyondan Farklı detayı ile yatak odası ve süit kadar onlara vermek. Misafirler sonsuza kadar kalmak ister.

Hotel Empire Tycoon Onları tek, çift, üç kişilik veya King oda bile bulunur. Eğer yönetim ve boşta oyunları beğeniyorsanız, Hotel Empire Tycoon tadını çıkarın! Stratejik kararlar karlı sonuçlar ile otel bir iş büyümek için alınması gereken rahat oyun kolay bir oyun.

Küçük ve mütevazi bir yer ve binanıza kilidini görünür ilerleme başlayarak otel İmkazançtorluğu geliştirmek. Dünyanın en iyi konaklama içine küçük iş çevirmek ve VIP konuklar için cazip hale.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir