webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Heroes Infinity 1.32.7L

Muhteşem bir aksiyon RPG kahramanlık yaratıklar ve saldırganlardan, aksiyon ve farklı bir üretim yelpazesine ile dolu.Kahramanlar birçok toprak ve kentlerdeki epik yolculuk başlar Sonsuzluk ve dünyasına dalmak. Toplama & zafere ulaşmak için kahramanın efsanevi takım oluşturmak.

Dinamik etkileri ve çeşitli beceri animasyon ile dolu EPİK TANRILARIN SAVAŞI – gerçek zamanlı strateji savaş özellikleri. Birçok kahramanlar Kilidini açmak için & güçlü bir takımı bir Araya getirin sizi bekliyor.STRATEJİK OYUN – Güç, Kademe Yukarı, Yukarı Rütbe ve Adalet için Savaş kendi kahramanlarını temkinlilamak için temkinlilanın.

Heroes Infinity, akıllıca geliyor savaşlarda Zafer kazanmak için kahraman topla.Düşmanlarınızı yenerek kahramanlar Seviye Deneyim kazandıkça & SAYISIZ OYUN versiyonLARI – aksiyon versiyonu:;. – Gökdelen: artan zorluk çok Düzeyde fethetmek epik takım Meydan.- Star Gates: gizemli kahraman Çağırmak için tüm kahramanlar çömlek parçaları Toplamak.

Eğitim Alanı: zafer kazanmak için savaş kahramanları ile kendi beceri Geliştirmek. Efsanevi patronlar, patron Partisi: benzersiz hediyeler kazanmak ve Savaş. Patron yakın olduğunda süper Patron: odaklan. Epik takımın zorlu bir mücadele var.DRAMATİK PvP Savaşları!

5 vs 5 savaş kanıtlamak takımın Gücü & Strateji! Afiş diğer kullanıcılar ile rekabet ve PvP üstüne olun.LONCALAR & İLETİŞİM.- Diğer kullanıcılar ile bir Lonca Form – Birlikte Mücadele ve efsanevi hediyeler sahip olun – sizin grup en worldOfficial Sayfasında güçlü http://Farklıoesinfinity.com

Google Play Linki

Comments closed.