webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Heroes Evolved v1.1.58.0

Heroes Evolved hoş geldiniz gerçek oyuncular için aksiyon ve strateji dolu, dikkatle dengelenmiş ve oldukça rekabetçi, ama adil bir mobil savaş Arenası bilgi birikimi. 50’den fazla benzersiz kahramandan oluşan bir havuzdan birini seçin ve harika fantastik haritalarda gerçek rakiplerle savaşmak için takımlara Eternals vs Ancients atlayın.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1722″]

Bu oyun hayatta kalmak ve başarılı olmak için tüm beceri, takım çalışması, kurnazlık ve strateji alacak!Cihazınızı alın ve çarpıcı grafikler ve kesintisiz animasyonlarla direk olarak savaşa dalın.

Heroes Evolved, savaş sisi, arazi, benzersiz kahraman fonksiyonları ve özel dişli yapıları kullanarak kendi stratejik ve öngörülemeyen avantajınızı bir araya getirmenizi sağlamayı başaran benzeri olmayan bir derinlik ve karmaşıklık oyunudur. Şifa yeteneklerine sahip sağlam bir tank karakteri olun.

Gölgelerden saldıran yıkıcı bir haydut ol. Güçlü büyüler ve yeteneklerle uzaktan düşmanları bombalayın veya efsanevi kungFu ustası Bruce Lee’nin rolünü üstleninseçim sizin! Hiçbir iki oyun aynı değildir!

Rekabetçi oynayın veya yalnızca Kaotik çekişme modunda eğlenin, taze ve çılgın oyun kurallarının dönen bir seçimi Heroes Evolved herkes için bir şey var.Kahramanların evrimleştiği çevrimiçi savaş arenasında kendinizi kanıtlayın!

Oyun fonksiyonları telefonunuzda tam teşekküllü, alışılmış bir PC MOBA bilgi birikiminin derinliğinin tadını çıkarın daima, her yerde! KungFu ustası: Bruce Lee gibi 50’den fazla benzersiz oynanabilir karakter arasından seçim yapın! Hızlı çöpçatanlıkkısa seri oyun oturumları için tasarımı yapılmış savaşlar.

Çoklu Oyun Modları Nasıl hissettiğinize bağlı şekilde süper ciddi ve süper tuhaf çalma listeleri arasında seçim yapın! Klan sistemi tek bir afiş altında birleşmek için arkadaşlarınızla bir klan oluşturun ve çevrimiçi olarak kendiniz için bir isim yapın!

Geniş dişli listesikahramanlarınızın her biri için gerçek özelleştirme sağlar. Devrimci kontrolleryeteneklerinizi ve yeteneklerinizi ölümcül hassasiyetle açığa çıkarın. Çoklu dil desteğien, FR, de, ES, PT, RU, ID, TH ve daha fazlasının yerel uygulaması da dahil olmak üzere daima geliyor!

Hiçbir Ödeme 2 Kazanmak! Size adil bir oyun garanti etmek için dikkatli dengeli mekaniği. Anında aksiyon ve eğlence için dünya genelinde binlerce oyuncuya katılın! Facebook: fb.Com/HeroesEvolvedMobiledestek: [email protected]

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir