webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Hero Hunters v4.0

Hero Hunters v4.0 Google Play en yenilikçi oyun Ödülü ☆ 50’den fazla Kahramandan oluşan kuvvetli bir ekip oluşturun! Üçüncü şahıs atış RPG oyunlarında # 1 oynayın.Mobil cihazlarda battle royale tabanlı en inanılmaz bedava dağıttığı çevrimiçi çok oyunculu kahraman. İşe almak ve avlanmak için 50’den fazla kahraman!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1722″]

Hayatta kalmak için arkadaşlarınızla ittifak kurun!Online PvP Savaşları multiplayer Gerçek geniş-op Misyonlar ve rekabet dünyası Co zamanında Arkadaşlarla epic games katıl.Günlük etkinliklere, eldiven moduna, hayatta kalma moduna ve patron Baskınlarına katılın!

Hero Hunters; Kahraman ordunuzla çarpıcı eğlenceli 3D savaşlarda savaş yapın; silahlar, keskin nişancı tüfekleri, kılıçlar, enerji topları ve daha fazlasıyla donatılmış!Dünya standartlarında silah oyunu inanılmaz konsol benzeri grafiklerle kapak tabanlı, üçüncü şahıs nişancı bilgi birikimi gerçek zamanlı;

Takım tabanlı savaşta savaş sırasında Kahramandan kahramana hızlı bir biçimde geçiş yapın Modern ve fütüristik dişli, her kahramanı ayrı bir tecrübe haline getirir; keskin nişancı tüfeklerini vurun ve enerji silahlarının patlamasını duyun savaşın gidişatını hızlı bir biçimde tersine çevirebilecek çarpıcı özel yetenekler dağıtın.

Kahramanlarınızı kontrol ederek yeteneklerinizi geliştirin ya da hareket halindeyken boşta oynayın keskin nişancı silahları da dahil olmak üzere tonlarca silah ve silah, KAHRAMANLARINIZA komuta edin her biri kendi benzersiz silahlarına ve özel yeteneklerine sahip efsanevi kahramanları toplayın.

Hero Hunters; Düşmanla savaşmak için doğru takımı toplayın. Mükemmel kombinasyonu bulmak için listenizi karıştırın – suikastçılarınız ve saldırı sınıflarınız düşmanı yok ederken tanklarınızı ve şifacılarınızı overwatch’ta tutun.

Keskin nişancı, saldırı, av tüfeği, büyü, fantezi, savaşçı, robot, keskin nişancı suikastçıları ve cyborg kahramanlarını seçin en sevdiğiniz kahraman olarak oynayın ve Oyun sırasında arzu ettiğiniz zaman kahramanlar arasında dinamik olarak geçiş yapın.

Her savaştan sonra yağmalayın, kahramanlarınızı yükseltin, yeteneklerinizi yükseltin ve yükünüzü mükemmelleştirin. Akıncılarla savaşırken tek oyunculu kampanyaya dalın, kıyamet sonrası şehir manzarasında haydutlar ve daha da kötüsü. Modern savaşa katılın, nihai avcı olun savaş asla bitmez.

Kahraman ekibinizin savaş meydanına hakim olmasını izleyin. GERÇEK ZAMANLI PvP TAKTİK SAVAŞ MODU gerçek zamanlı olarak diğer oyunculara karşı taktik PvP combat 5 kahraman taktiksel takım Zanaat ve liderler ve Ligler arkadaşları ile durdurulamaz modern askeri bir ittifak yoğun zamanda solo ve stratejik;

Grup oyun odaklı etkinlik yarışmaları tabanlı rakiplerini Yendi-yaratmak için güçlerini birleştirmeleri hakimdolu çok oyunculu eylem zamanı-yeteneklerinizi Meydan-yapın. En iyi çevrimiçi çok oyunculu RPG atış oyunlarından birini bedava dağıttığı oynayın! Şimdi İndir!

Bu uygulamayı indirerek, Hothead’in kullanım şartlarının şart ve koşullarına uymayı kabul edersiniz (www.Hotheadgames.Com/termsofuse) ve Hothead’in gizlilik politikasına tabidir (www.Hotheadgames.Com/privacy-policy © 2020 Hothead Games Inc. Hothead ve Hero Hunters, Hothead Games Inc. ‘ in ticari markaları ya da tescilli ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir