webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Head Football LaLiga 2020 6.0.7

LaLiga geri döndü! Laliga Santander yıldızlarının tüm fotoğrafı takımları, stadyumları ve karikatürleri ile en çılgın oyun olan Head Football ile tüm eğlenceyi yaşayın!Bu futbol oyununu bedava dağıttığı indirin ve tüm Laliga Santander takımlarıyla futbol oynamanın tadını çıkarın!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1701″]

Resmi LaLiga takımları arasında en sevdiğiniz futbolcuyu seçin, topa vurun, kazanın ve takımınızı zirveye çıkarın. Futbolcunuzu seçin, büyük kafasıyla gol atın ve hayalinizdeki takımın kahramanı olun!

Bu heyecan verici futbol ve spor oyununda milyonlarca oyuncuya katılın, en sevdiğiniz futbolcularla oynamanın tadını çıkarın: Messi, Hazard, Sergio Ramos, Piqué, Joao Felix.

Head Football LaLiga 2020, Şimdi yalnızca Büyük Kafa futbolcunuzu seçmeniz, yeteneklerinizi göstermeniz ve Wi-Fi’ye gerek kalmadan oyunlarda turnuvalar kazanmanız gerekmektedir!Bir futbol efsanesi ol. FIFA, UEFA ve dünyanın dört bir yanındaki taraftarları en iyi futbol stadyumlarında inanılmaz goller atarak etkileyin:

Santiago Bernabéu, Camp Nou, Wanda Metropolitano… En sevdiğin futbol takımı hangisi? Bir La Liga İspanyol futbol takımı (FC Barcelona, Atlético de Madrid, Real Madrid, Valencia) seçin ve en sevdiğiniz büyük baş futbolcularla oynayın.Neden kafa Futbol LaLiga oynayabileceğiniz en eğlenceli ve çılgın futbol oyunu?

OFFİCİAL LALİGA fotoğrafı Lisanslaryalnızca kafa Futbolu LaLiga 2020-En İyi beceriler futbol oyunları 2019-2020 sezonu için tüm fotoğrafı Laliga Santander futbolcularına sahiptir (Messi, Sergio Ramos, Hazard, Piqué)! FC Barcelona, Atlético de Madrid, Real Madrid, Valensiya’nın gerçek stadyumlarında futbol oynayın.

Head Football LaLiga 2020, Yeteneklerinizi eğitin ve geliştirin futbolcularınızı yükseltin: futbol sahasında hızlı hareket etmek için hız, durdurulamaz hale getirmek için atış, her saldırı ve savunmada Daha Yükseğe atlamak için Atlama, rakiplerinizi sollamak için SPRİNT, özel atışlar arasındaki süreyi azaltmak için güç. Seviye atlayın ve nihai skor kahramanı olun! İnanılmaz özel SHOTSDefeat şok edici özel tekmeler kullanarak rakiplerinizi:

Dragon Ball, turuncu makine, Sarı füze… Her biri çarpıcı ışık ve ses efektleri ile! Nihai aşırı futbol! Karakter Editörüinanılmaz bir editör ile kendi özel yapılmış futbolcunuzu yaratın! Google Play Games ve Facebook ile ilerlemenizi senkronize etmek için arkadaşlarınızı yenin. Arkadaşlarınıza karşı kaç gol atabilirsiniz?

Head Football LaLiga 2020, Farklı futbol oyun modlarını deneyin ve daha önce hiç olmadığı gibi eğlenin bölümler: Oyun içerisindeki üç kategoriden birini seçin: Bronz, gümüş ve Altın. Altın kategorisine ulaşmak ve sıralamadaki diğer oyuncuları yenmek için maçları kazanın. Özel etkinlikler:

Bu etkinlikler geçicidir ve sezonun en önemli maçlarına bağlı şekilde bunları sadece belirli bir saat boyunca alabilirsiniz: ElClásico, Elderbi de Madrid, El Gran Derbi de Sevilla, vb. Dostça: arzu ettiğiniz herhangi bir takıma karşı dostça bir maç oynayın!

Head Football LaLiga 2020, Herhangi bir sporda, eğitim, kafa Futbolu la Liga’da başarı için de anahtardır! Lig: eksik olamazdı oyun modu. Tüm takımlarla savaşın ve masanın en üstüne hak kazanmak için her oyundan puan kazanın.

Kupa: şampiyonların hatırlandığı kupayı oynayın! Tüm turlarda tarihe geçin ve Final kupasında oynamanın tadını çıkarın! Meydan okuma: futbol maçları oynayın ve ekstra para kazanmak için zorlukların üstesinden gelin: güç kullanmadan kazanın, 7’den fazla gol atın, yalnızca ayağınızla gol atın, sprint kullanmadan kazanın.

Head Football LaLiga 2020, Sadece en iyi oyuncular bu futbol mücadelesiyle karşı karşıya kalabilir! Top becerilerinizi gösterin ve futbol oyunlarında atlayarak, topu tekmeleyerek, çevrimdışı oyundaki tüm rakiplerinizden daha hızlı koşarak ve koşarak hayatta kalmaya çalışın.

Her oyunda inanılmaz goller atın ve tüm kupaları, ligleri ve turnuvaları kazanın.Rüya Ligi’nde oynayın. Tüm La Liga futbol takımları ile bedava dağıttığı kafa Futbol LaLiga, futbol ve spor oyunu oynamanın tadını çıkarın!

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir