How to game apps install?

1. Tap the downloaded game apps file.

2. Touch install.

3. Open the application and click on "Install file".

4. Follow the steps that appear on the screen.

Report this app

Description

Head Basketball 2.2.0

Kore’nin ateş atışından Büyük Britanya’nın hayalet kaptanına!Benzersiz yetenek çekimlerine sahip karakterlerle bu basit basketbol oyununun tadını çıkarın!Çeşitli kostümlerle benzersiz karakterleri süsleyin,karakterleri kendi yolunuzla geliştirerek en iyi sporcuları yaratın!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1697″]

Dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla ve arkadaşlarınızla kazanan maçları kaçırmayın! Oyun fonksiyonları +37 farklı karakter ve benzersiz yetenek çekimleri +6 farklı oyun modu ile farklı deneyimler;

Head Basketball; (Arcade, kampanya, turnuva, hayatta kalma, Lig, Ölüm) baştan ayağa vücudun her bir bölümü için farklı kostümlerle benzersiz karakterleri süsleyin karakter seviyelerini yükselterek yetenek puanlarını yükselterek kendi karakterinizi geliştirin.

Dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla çok oyunculu oynayın (Google Play hizmeti, yakındaki bağlantı) + fizik motoruna dayalı realist hareket+ Google Play hizmet sıralamasını destekleyin+ Google Drive desteği (Bulut tasarrufu) + Facebook desteği çoklu platform çoklu “rekabet” (iOS, Android )

Google Play Linki

A comment on "Head Basketball 2.2.0"

  1. Pingback: Grand Battle Royale 3.4.7 Mod Apk - Webteknohaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.