webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

HAWK 28.1.20704

HAWK 28.1.20704 Düşman kuvvetleri güneşi lekeliyor-bir uçak saldırısı zamanı! Kardeşlerinizle takım kurun-falcon ekibinizin geleceğin kaderine karar vermesine izin verin! Vurun onları!HAWK: Freedom Squadron gerçek eski okul hayranları için bir Co-op arcade shooter! Epik savaşlar epik ölçekli bir savaş oyununda Göksel gücünüzü bekliyor!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1374″]

Evil Otocrator istilacıları cesur kahramanlar için bir danmaku mermi cehennemi vaat ediyor-hava savaşında düşman kuvvetleriyle tanışmanın ve kazanmanın vakti geldi!Falcon ekibiniz için düzinelerce uçak – savaş uçaklarından dieselpunk contraptions’a! Benzersiz brobot arkadaşları, grev gücünüz için çok sayıda silah ve yükseltme!

Gösterişli modern grafiklere sahip klasik arcade ruhu: yukarıdan aşağıya kaydırma atıcı hem modern hem de eski okul hissediyor!Tavırlı kahramanlar: en karizmatik pilotlar muzaffer bir hava saldırısı gücü olarak birleşiyor!Leaderboard’u fethedin: çevrimiçi modda rakiplerinizi en iyi hale getirin!

Arkadaşlarınızı toplayın ve düşmanları ezin! Bu, bir bedenin hiç kimsenin olmadığı bir kooperatif çok oyunculu atıcı!Danmaku! Ateş ’em up ve duraklama yoktur. Uçağın özel yeteneklerine odaklanın, otomatik çekim kalıcıdır! Mermi cehennemini serbest bırak!Epik patron savaşları!

Düşman kuvvetleri gerçekten canavarca gökyüzü gemileri tarafından yönetiliyor! Bu kaçırmayacağınız bir retro arcade shooter oyunu! Gökyüzüne, Şahin takımı! Özgürlük için savaşma zamanı!Bizi Facebook’ta takip edin: https://www.Facebook.Com/Hawk.Game

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir