webteknohaber.com

webteknohaber.com

Harry Potter Hogwarts Mystery 2.8.0

3.7/5 Votes: 3

Report this app

Description

Harry Potter Hogwarts Mystery 2.8.0

– Mektubun nihayet geldi! Ne tür bir cadı veya büyücü olacaksın? Kahraman bir Gryffindor mu? Kurnaz bir Slytherin mi? Zeki bir Ravenclaw mı? Sadık bir Hufflepuff? SİZ karar verin! Countless sayısız seçenekle, Harry Potter: Hogwarts Mystery’de kendi benzersiz yolunuzu açabileceksiniz.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1222″]

Bu senin Hogwarts yolculuğun. Dumbledore ile kuvvetli büyülere hakim olun, Snape ile iksir yapın, Hogwarts’ta daha önce hiç görülmemiş odaları keşfedin, yeni Arkadaşlarla ittifaklar kurun ya da rakiplerinizle düello yapın, daima keşfedilecek yeni bir şey var! Wbıe’nin Portkey Games etiketinin bir parçası olarak, bu çığır açan mobil oyun sizi sihirbazlık dünyasında yepyeni bir hikayenin merkezine koyuyor.Harry Potter:

Harry Potter Hogwarts Mystery; Hogwarts Mystery’de kendi maceranıza başlayın—büyüler, büyülü yaratıklar ve gizli sürprizlerle dolu heyecan verici bir rol yapma oyunu! Sıralama şapkasını giy, büyücü dünyasını Keşfet ve bu one-of-a-tür fantezi RPG’DE kendi maceranı seç!Büyücülük ve büyücülük: Magical sihirli büyüleri öğrenin ve kuvvetli iksirleri demleyin!

Büyüler, iksirler kilidini, ve Hogwarts senelerinde ilerledikçe yerler! Harry Potter dünyasında kendinizi!Cadılar ve sihirbazlar arasında yerinizi alın ! Gizem ve macera: HOG Hogwarts’taki gizemleri araştırmak için yeteneklerinizi kullanın!Lanetli tonozların arkasındaki şaşırtıcı gerçeği ve kardeşinizin bütünüyle yeni bir hikayede ortadan kaybolmasını keşfedin!

Harry Potter Hogwarts Mystery; Dikkatli seçin-seçimleriniz önemlidir!Büyücü dünyasına girin: sürükleyici etkinliklere katılın, Quidditch oynayın, ve daha fazlası!Class Sınıf arkadaşlarınızla ev Kupasını kazanın!Ruh Emicilerini yenmek için kendi Patronus’unu büyüt ! Niffler gibi büyülü yaratıklarla arkadaş olun !

Önemli olan dostluklar: diğer Cadılar ve sihirbazlarla beraber görevlere başlayın! Aşk, romantizm ve sonbahar bulun!Her arkadaş ve rakip ile benzersiz ilişkiler kurun!Yaratıcılığınızı ifade edin: avatarınızı özelleştirin! Heyecan verici saç ve giyim alternatiflerinden birini seçin!

Dream hayalinizdeki yurt tasarlayın! Ev gururunuzu gösterin ve ideal alanınızı dekore edin!☆ Yeni karakter özelleştirme ve yurt tasarım alternatifleri daima ekleniyor!Facebook’ta bizim gibi: www.Facebook.Com/HPHogwartsMystery Twitter’da bizi takip edin:

www.Twitter.Com/HogwartsMystery bizi İnstagramda takip edin: www.Instagram.Com/HPHogwartsMysteryStep Cadılar ve büyücüler dünyasına. Karakterinizi özelleştirin, yurtunuzu süsleyin ve bu heyecan verici fantezi RPG’DE gizemli gizemleri çözün! HARRY POTTER OYNA: HOGWARTS GİZEM BUGÜN!Harry Potter:

Harry Potter Hogwarts Mystery; Hogwarts Mystery’nin indirmek ve oynamak için bedava dağıttığı olduğunu lütfen unutmayın, ancak bazı oyun içi öğeleri gerçek para ile satın alabilirsiniz. Bu özelliği sınırlamak istiyorsanız, lütfen cihazınızın ayarlarında uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın. Hizmet şartlarımız ve gizlilik politikamız uyarınca, Harry Potter:

Hogwarts Mystery’yi oynamak ya da indirmek için en az 13 yaşında olmanız gerekir. Bir ağ bağlantısı da gereklidir.Gizlilik Politikası: www.Jamcity.Com/privacyTerms hizmet: http://www.Jamcity.Com/terms-of-service

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir