webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

GUNSHIP BATTLE Helicopter 2.7.83

Dünyanın en kuvvetli savaş helikopterleri parmaklarınızın ucunda. 70 000 000 indirme! Bir helikopter pilotu ol ve dünya genelinde savaş görevlerine katıl.Görevlerinizi tamamlamak için çeşitli döner ve sabit kanatlı vtol uçaklarından birini seçin.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1300″]

“GUNSHİP BATTLE”, oyuna başladığınız anda sizi heyecan verici bir savaş tecrübesine sürüklemek için çarpıcı 3D grafikleri uçuş kontrol Simülasyonu ve heyecan verici askeri senaryolar ile birleştiren bir helikopter aksiyon oyunudur. Özellikler, 3D uçuş için optimize edilmiş kontrollerin keyfine varın.

Her biri benzersiz özelliklerinde çok çeşitli helikopterlerden birini seçin. Helikopterinizi çeşitli silah ve ekipmanlarla donatın. Gerçek çatışmalardan esinlenen Bölüm modunda görevleri tamamlayın. Bir sonraki görevle kendinize sorun ya da özel bir görevi tekrarlayın.

GUNSHIP BATTLE Helicopter; Ayrıca tablet cihazlar için optimize edilmiştir. FPS, çekim ya da Yarış oyunlarından hoşlanıyorsanız, bu sizin için kusursuz bir oyundur.Kendinizi yoğun çapraz ateşte gökyüzünde dönerken bulacaksınız.

“Eğlenceli ve heyecan verici” – Pocketmeta “orada herhangi bir aksiyon oyuncusu için kusursuz” – Appzoom”türün hayranları bu oyunu denemeli” – Appgamer bu oyun oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun içi öğeler için gerçek para ödemeyi seçebilirsiniz.

GUNSHIP BATTLE Helicopter; Bazı ödenen öğelerin, öğenin türüne bağlı şekilde iade edilemeyeceğini lütfen unutmayın. Facebook Facebook’ta haberleri bulun: https: / / www. Facebook. Com / gunshipbattle. TR

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir