Report this app

Description

Gta Vice City Mobile v1.2

Gta Vice City Mobile v1.2 Grand gangster city robbery mafia, grand crime theft hero mafia oyununun bütün hayranları için reel bir eylem dolu sevinç uyandırıcı bir oyundur. Gelin ve reel gangster kahramanı 2020 olarak yüzleşmek için değişik zorluklarla kabahat dolu şehrin keyfini çıkarın. Özgürlük dünyasına girin ve reel kabahat kenti büyük gangster soygun mafyasının değişik modlarını oynayın. Yolculuğunuza reel bir kabahat gangsteri olarak başlayın ve kabahat Efendisi ve soygun ve kabahat vaftiz babasına karşı görevlere başlayın. Büyük savaşları ve sokak suçlarını şimdi gücünüzle durdurun.

Gta Vice City Mobile v1.2 En muazzam aranan reel gangster mafya gangster hayatını oynayın ve hırsız ve soygunun açılmış dünya kentinden bütün yiğit kabahat gangster savaşını ortadan kaldırın. Şu anda grand gang star game 2020’nin çeşitli sevinç uyandırıcı zorluklarını kabul edin. Şu anda gangster kent mafya oyununda özgürce hareket edin. Zorlukları kabul edin ve hırsızların vakit sınırı içerisinde tamamlayın. Masum vatandaşları kurtarın ve gangsterleri değişik tekniklerle öldürün.Gerçek San Andreas kabahat oyununda yaşamda kalmanın anahtarı, dilediğiniz sokaklarda bulacağınız her çeşitli otomobil, otomobil, vasıta, bisiklet, motosiklet çalmaktır. Bir otomobil hırsızı oyununun beraberinde, gansters mafyasının büyüğüsünüz.

Gta Vice City Mobile v1.2 Çete bunun yanı sıra uyuşturucu ile ilgili bir problem var yani oyunda polis odaklan. Tüm San Andreas size bakıyor, bu nedenden onlardan daha akil olmalı ve yaşamda kalma soygunu mafyasına ulaşmalısınız. Grand gangster city robbery mafia game simulator’daki bu vazife, oyunda eylem, sürat ve hakikat düzeyinin çok büyük olmasıdır. Mafya aleminde en tehlikeli otomobil hırsızı ol.Gta Vice City Mobile v1.2 Suç, yasadışı olarak para kazanmak ve bankayı talan etmek talip bütün pislikleri cezbeder, burada dünyanın rastgele bir köşesinden ve mafyanın her zevke elverişli suçluyla tanışabilirsiniz. Önemli olan, bu hoş kabahat kentinde boğulmak, kış kentinin realist grafiklerinin keyfini çıkarmak ve kendinizi yeni hırsız oyununun atmosferine sokmak değildir. Tüm rakiplerle kafaya bohça, bir kabahat kentinde önder olun ve ufak çetelere kolayca tek bir talih vermeyin.

google play lınk

A comment on "Gta Vice City Mobile v1.2"

  1. Pingback: 🌟 GTA5 MOBİL KADIN 1.3 apk - Mod Apk İndir - Webteknohaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.