Report this app

Description

🟢 Grand Theft Auto: Vice City 1.09 apk – Mod Apk İndir – Mod Apk Download – Sınırsız Para – Unlimited Money – En Son Sürüm – Premium – Update – Güncelleme – Unlimited All

👉 Grand Theft Auto: Vice City apk

Grand Theft Auto: Vice City apk

Grand Theft Auto: Vice Metropolis, şu anda Android’de popüler bir üçüncü şahıs sporudur. Bikinili güzellikleri olan güneşli deniz kıyıları, Hawaii tişörtlerinde zorlu çocuklar, pahalı arabalar ve korkak sandıklar, lüks ve suç Mekke – tüm bunlar GTA VC APK’DA!

Spor uzak 80’li yıllarda gerçekleşir. oyuncuların oynayacağı sporun kahramanı, son zamanlarda hapishane bölümlerini terk eden haydut Tommy Versetti. Gta Vice Metropolis’e geldikten sonra Tommy, büyük miktarda para çalarak yasadışı bir büyük anlaşma başlatmayı başardı. Ancak bir şey yanlış gitti. Örtbas etmek için zamana sahip olmayan ve ilişkilerini ve ortaklarını tehlikeye atmamak için Tommy, tüm parçaları mafya ekiplerine borçlu olan parayı ödeyerek potansiyel olarak mümkün olduğunca çabuk yerlerine iade etmelidir.

🗡 Grand Theft Auto: Vice City Mod Apk

Grand Theft Auto: Vice City Mod Apk

Android için gta Vice Metropolis APK’SINI indirmeden önce, düzinelerce zararlı ve aynı zamanda dikkat çekici görevler için hazır olabileceğiniz büyük bir metropolün dünyasını açacaksınız. Yetkililerin gösterileri, kavgalar, soygunlar, cinayetler, mülklere el koyma ve çok daha fazlası. Hapishane dünyasında, hataları affetmezler, bu yüzden görevleri bitirirken sloganınız “öldür ya da öldür.”Emrinde silah büyük bir cephanelik olabilir: muşta, üyelik, bıçak, silah, av tüfeği, ultrason, bilgisayarlı ve hatta bir el bombası fırlatıcı.

💰 Grand Theft Auto: Vice City Unlimited Money

Grand Theft Auto: Vice City Unlimited Money

GOOGLE PLAY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir