Report this app

Description

Modern Savaş Karşıtı

GTA 5 MOBILE PRO Gameloft‘tan ünlü atıcılar serisinin yeni FPS’Sİ. Geliştiriciler, dünyanın dört bir yanından oyuncular arasındaki çok oyunculu savaşlara odaklanan bir oyun yayınlamaya karar verdiler.

GTA 5 MOBILE PRO Alternatif kısmında Data ve Vpn dosyaları bulunmaktadır.

Bu birinci şahıs nişancı hâlbu ki hiçbir arsa olduğunu. Prensip olarak, her şey çevrimiçi savaşlara bağlı olduğu için gerekli değildir. Ve sabit platformlardan onun büyük kardeşler gibi oyun tasarımı.

[ilgiliUygulama icerik_id=”969″]

GTA 5 MOBILE PRO Ana Menü, oyuncuyu büyük bir savaş şimdi düğmesi ile karşılıyor ve bu da kullanıcıyı anında savaş meydanına gönderiyor.

Ama bundan önce kimin için bir karakter seçmeniz gerekmektedir ve oynamak mecburiyetinde kalacaksınız. Her strateji ve savaş ekibinin taktiklerini etkileyen kendi yetenekleri vardır, on iki vardır.

GTA 5 MOBILE PRO Savaşta her iki tarafta 4 oyuncuya kadar katılabilir. Grupların asıl amacı-bölgelerin en yüksek hızda ele geçirilmesi.

Modern Combat Versus : Atanan görevin başarılı bir biçimde yürütülmesi için, ekip yeni karakterler satın almak ve eski becerilerini yükseltmek için kullanılabilecek önemli kaynakları alır. Modern Combat Versus – pek çok unutulmaz karakter ve kusursuz grafiklere sahip muhteşem pek çok oyunculu atıcı.

 

google play 

A comment on "GTA 5 MOBILE PRO"

  1. asulzhan says:

    Keremet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.