webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Grand Mountain 1.162

Grand Mountain aksiyon tüm kayak merkezleri keşfetmek için bir açık-dünya kayak & snowboard bir aksiyon. En büyük uçurum bu Allahın unuttuğu yerde damla toprak, dik bir oluk aşağı freeride, bu toz aksiyon seçimdir dağların etrafında slalom bir parça, ya da sadece cruise – senin kapıların klibi!*Not! Bu ilk dağ bedava bir demo versiyonu.

[ilgiliUygulama icerik_id=”954″]

Tüm dağların kilidini ve twin-ucu kayaklar ve Yönetim Kurulu tam oyun satın alın.FEATURESHuge çalışır ile çeşitli yönlerde Boardercross toz alanları süpürüldü istediğiniz yerde kayak fewAbsolute bir özgürlük söz, meşgul yamaçlar, çığ, yuvarlanan kayalar, düşen ağaçlar ve öfkeli ayılar ile SupportBeautiful ve dinamik Denetleyicisi olarak kar wantGame Farklıhangi bir sırada Farklıhangi bir asansör tüm zorlukları ve sürüş, Slalom, Süper G,

Grand Mountain slopestyle, Büyük Hava ve en İyi bırakma hattı da dahil olmak üzere oyun discoverVaried için, Allahın unuttuğu alanları, derin ormanlar ve 100’den fazla zorluklar keşfetmek için dağlar, derin ormanlar ve büyük uçurum dropsBeautiful ve benzersiz sahneleri ile meşgul yamaçlar, çığ, yuvarlanan kayalar, düşen ağaçlar, kızgın ayılar.

Günbatımı ve snowfallAn üst düzey hile sistemi ile çevirir, döner, mantar, raylar, kapmak, ve tarak. Büyük bir uçurumdan aşağı çift ters takla atmak ya da parkta 7 Anahtarı Fs boardslide ile birleştirmeyi dene.

Grand Mountain çevrimiçi Liderler linesGAMEPLAYThe aksiyon Hirschalm, Alpler’in ortasında uykulu bir kayak merkezi alt kısmında başlar kesilmiş slalom çalışan ya da mükemmel bir hile göstermek. Temel alırken kayak ya da board üzerinde kayış ve asansöre gidin.

Almhütte için asansör almak ve ilk slalom meydan okuma deneyin. Zorlukları tamamladıktan dağın güncel parçalar götürür telesiyej kilidini açmak için kullanılan Kayak kartları kazanır.Dağ peşin olarak slalom, slopestyle, kayak kros, ve büyük hava gibi zorluklar çeşitli üstesinden gelmek için var.

Şimdi mükemmel oyma dönüşler yeterli olmayacak, aynı zamanda hileler, raylar çalışmaya, ve zorlukları tamamlamak için damla. O arazilerde alanlara yamaçları ve kafa kesmeyi unutmayın. Derin toz ve temiz hatları dışında, gizli zorluklar ve gizli Kayak Geçer keşfedeceksiniz.

Ama dikkatli olun – bakımlı çalışır dışarıda seni bekleyen ayılar, Kurtlar, çığ, düşen ağaçlar ve Diğer tehlikeler vardır.Adam kayakçı ve discordhttps bizim://discord içinde yatılı ile

Bağlan.gg/TcTdWFUSubreddithttps://www.reddit.com/r/GrandMountainAdv/Facebookhttps://www.facebook.com/yamaçlarda sana grandmountainadventureSee! Toppluva at / Viktor, Sebastian ve Alexander

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir