webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Grand Battle Royale 3.4.7

Büyük Savaş Royale Sezon 2018! Eğer askeri bloklu piksel oyunları ve savaş royale oyunları seviyorsanız o zaman kesinlikle büyük savaş Royale gibi olacak! Yeni büyük açık dünya oyununu oynarken çok oyunculu çevrimiçi oyunlarda savaşın! Savaş alanlarında hayatta kalın, çekim becerilerinizi geliştirin ve bedava dağıttığı olarak yeni PVP taktikleri geliştirin!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1101″]

Ölü adadaki hayatta kalma uçağından atlayın, en iyi ganimeti bulun, düşmanları öldürün. Oyuncular adanın etrafına silahsız olarak yayılır ve rakipleri ortadan kaldırmak için çeşitli silah ve eşyaları bulup kullanmalıdır. Yapabileceğiniz en iyi silahları bulun: saldırı tüfeği, piksel silahı, smg, av tüfeği ve diğer silahlar.

Grand Battle Royale; Her rakibe karşı savaşarak savaş meydanına hakim olun ve son kurtulan #1 olun! Piksel silahını al ve ateş et! Savaş alanlarının yeri, gizemli bir mavi bölge ile çevrili denizde bir yerde ölü bir şehire sahip uzak bir adadır. Ana göreviniz güvenli bölgenin içinde kalmak ve tüm düşmanlarınızı ortadan kaldırmaktır.

Oyun fonksiyonları: piksel grafikleri ve bloklu karakterler: eğlenceli bloklu karakterler olarak savaşın ve oyun tarzınızı gösterin. Diğer oyunculara karşı silah oyunları hayatta! Çevrimiçi çok oyunculu oyunlarda savaş: dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı yoğun PVP oyun!

Silahlar rastgele görünecek, bu nedenle zemini iyice arayın! Diğer oyunculara göre bir avantaja sahip olmak için daha fazla silah toplayarak hayatta kalın. Tıpkı gerçek 3D blok hayatta kalma oyunlarında olduğu gibi, herhangi bir piksel blok grev derisini satın alabilirsiniz.

Grand Battle Royale; Bir piksel silahı alın ve savaşa dalın: yoğun çekim savaşları için muhteşem eğlenceli piksel grafikleri!* Büyük radyasyon Adası, bloklu bir şehirde oynarken hayatta kalmanız gerekli olan yerdir.

Grand Battle Royale; Çok oyunculu oyun indirmek için bütünüyle bedava dağıttığı bir online oyun. Ayakta kalan son adam, son kahraman, savaş alanının Kralı ol! İyi şanslar, iyi avlar!Bu oyun bir internet bağlantısı gerektirir.En son haberleri kaçırmayın:Facebook’ta bizlere katılın:

https://facebook.Com/groups/grandbattleroyale/Follow Twitter’da bizlere: https://twitter.Com/GameSpire_orgHere bedava dağıttığı bir ödül için promosyon kodu: XXXYYZZZ

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir