webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Gladiator Heroes 3.4.5

Gladiator Heroes 3.4.5 Tanrıların ve kahramanların zafere ulaşmak için çarpıştığı en iyi dövüş ve strateji oyununa hoş geldiniz.Cesaretle savaşın, destansı bir savaşta kanınız ve zaferiniz için savaşın. Bu, destansı düşmanlara karşı oynayabileceğiniz ve savaşabileceğiniz ilk dövüş ve strateji oyunudur.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1884″]

Thor ya da Zeyna gibi savaşçılar, savaşçılar ve tanrılarla oynayın! Roma’nın kahramanları, savaşçıları ve tanrıları düşmanı yenecek ve dünyayı fethedecek. Bu tanrıların ve kahramanların nihai çatışmasıdır. Arenaya adım atın ve bu kahramanlar çatışmasında en iyi savaşçı olduğunuzu kanıtlayın, kanınızı zaferden ayırın.

Gladiator Heroes 3.4.5 Gladiator Heroes; Fight.In Bu bağımlılık dövüş ve strateji video oyunu en iyi gladyatörler, tanrılar ve kahramanlar ile oynayabilirsiniz. Thor, God of war ya da savaşçı Prenses Zeyna gibi oyuncular piyasada bulunan en iyi dövüş ve strateji video oyununda.

Bu heyecan verici ve bağımlılık yapan dövüş ve strateji oyununu indirin ve tanrılarla savaşta en iyi dövüş savaşçılarına katılın!Cesaret ve Zafer tehlikede ve yalnızca Roma İmparatorluğu’nun en iyi savaşçıları zafere ulaşacak. Savaş çoktan başladı, kendinizi en iyi silahlarla donatın ve düşman savaşçılarını yen.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir