webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Ghost Town 2.59

Hayalet kasabaya hoş geldiniz! Hayaletlerin yaşadığı gizemli bir şehir olan Ghost Town’da inanılmaz bir maceraya atılın! Genç büyücü Anna’ya katılın ve hayalet kasabanın sırlarını çözün: sakinleriyle tanışın ve şehri ele geçiren gizemli oyun yazarının kötü planını ortaya çıkarın.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1213″]

Fascinating büyüleyici bir arsa: heyecan verici bir hikaye ile beraber inanılmaz maceralar sizi bekliyor!Unique benzersiz oyun: gizemli evleri keşfedin ve hayalet kasabanın sırlarını ortaya çıkarın!Yan yan hikayeler: oyunun tüm yanlarını araştıran pek çok yan görevin tadını çıkarın. Her güncelleme zorlayıcı yeni anlatılar getiriyor.

Bu yüzden bizi izlemeye devam edin! Additional ek görevler: her biri keşfedilecek benzersiz hikayeler ve Sırlar içeren 100’den fazla karakter!Dialog diyalog: Hayalet kasaba sakinleri ile etkileşim ve görevleri tamamlamak için yol boyunca bilmeceler her çeşit çözmek.

Heyecan verici işçiliği: sayısız büyülü nesne yaratın, nadir malzemeleri karıştırarak sihirli iksirleri demleyin ve daha fazlasını yapın!Gizli gizli nesneler: kısayollar, gizli pasajlar, hazineler, sihirli taşlar ve diğer pek çok sır onları bulmanızı bekliyor! Tehlikeli Düşmanlar: kötü ruhlar, zombiler, etobur bitkiler, donmuş devler ve daha fazlasıyla savaşın!

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir