webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Garena Free Fire Rampage 1.50.0

Free Fire, mobil cihazlarda bulunan nihai hayatta kalma atış oyunudur. Her 10 dakikalık oyun sizi hayatta kalmak isteyen 49 diğer oyuncuya karşı çukur olduğunuz uzak bir adaya yerleştirir.

[ilgiliUygulama icerik_id=”931″]

Oyuncular paraşütle başlangıç noktalarını özgürce seçerler ve mümkün olduğunca uzun süre güvenli bölgede kalmayı hedeflerler. Geniş Haritayı keşfetmek, siperlerde saklanmak ya da çimlerin altında proning yaparak görünmez olmak için araçları sürün.

Garena Free Fire Rampage, pusu, Su çulluğu, hayatta kalmak, tek bir amaç var: hayatta kalmak ve görev çağrısına yanıt vermek.[Orijinal haliyle hayatta kalma atıcı]silah arayın, oyun bölgesinde kalın, düşmanlarınızı yağmalayın ve ayakta kalan son kişi olun. Yol boyunca, diğer oyunculara karşı bu küçük avantajı elde etmek için hava saldırılarından kaçınarak efsanevi uçaklara gidin.

[10 dakika, 50 oyuncu, epik hayatta kalma iyiliği bekliyor]hızlı ve hafif oyun-10 dakika içinde yeni bir kurtulan ortaya çıkacak. Görev çağrısı ötesinde parlayan lite altına girip biri olacaktır.[Oyun içi sesli sohbet ile 4 kişilik kadro]4 oyuncuya kadar kadrolar oluşturun ve ilk anda ekibinizle iletişim kurun.

Garena Free Fire Rampage, görev çağrısına cevap verin, arkadaşlarınızı zafere götürün ve zirvede duran son takım olun.[Clash Squad]hızlı tempolu 4v4 oyun modu artık 7/24 açık!

Ekonominizi yönetin, silah satın alın ve düşman ekibini yen![Gerçekçi ve pürüzsüz grafikler] kolay kullanılan kontroller ve pürüzsüz grafikler, efsaneler arasında adınızı ölümsüzleştirmenize yardımcı olmak için cep telefonunuzda bulacağınız en iyi hayatta kalma deneyimini vaat ediyor. [Bize ulaşın]Müşteri Hizmetleri: https://goo.Gl/8f5918

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir