webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Gardenscapes 4.5.2

ULTRA Hoş geldiniz! Komisyon yolunuzu beklenmedik katlanmış dolu bir hikaye ile ve eski ihtişamını için harika bir bahçe geri döner. aksiyonlı bir yolculuk yapmaya: beat Maç-3 düzeyleri, geri yükleme ve bahçede farklı alanlarda süslemek, sakladığı sır altına almak ve oyundaki karakterler, Austin butler ve komik bir köpek de dahil olmak üzere eğlenceli hoş vakit!

Ne bekliyorsun? Bazı bahçe içinde kendinizi şımartın ve yepgüncel bir hikagünceln kahramanı olmak kendinizi. Rüya bahçe boş yapı. Oyun özellikleri: detaylar Bağımlılık oyun: takas ve MAÇ, geri yükleme ve bahçe süslemeleri, ve bir nefes parçası olmak-bir anda aksiyon almak!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1041″]

ULTRA Yüzlerce benzersiz bir maç-3 düzeyleri, onlarca oyun karakterleri yapabilirsiniz arkadaşlar ile * Bir sevimli köpek yavrusu kim olduğunu Farklı zaman orada için tezahürat kadar Galeri oyun sosyal ağ kullanabilirsiniz sekmeleri tutmak için Farklı şeyi.

ULTRA Farklı alanlarda Bahçesi, Farklı biri eşsiz yapıları: kırık çeşmeler, gizemli labirentler, eski bir konak, ve çok daha fazlası fotoğraf makinesi topluluk geliyor ilk olmak komşularla sizin Facebook arkadaş!

ULTRA Çevrimdışı oynamak bile süper bağımlılık yapıcı bir oyun! -Oyun içinde bazı öğeleri de gerçek kazançyla satın alınabilir ama oynamak için bedavadır. Zevk ? Oyun yönünde daha fazla bilgi edinin!Facebook: https://www.facebook.com/GardenscapesInstagram:

https://www.instagram.com/gardenscapes_androide/Twitter: https://twitter.com/garden_scapes Sorular? [email protected] yerinde teknik destek

Google Play Linki

A comment on "FS20 ULTRA"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir