webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Friday the 13th 17.0

Sap ve öldüretim 100+ zihin üzerinde 13 korku filmi ikonu Jason Voorhees Cuma bulmaca düzeyleri bükme kampçılar! Supermax hapishaneler karlı kayak merkezleri arasında Manhattan, yüksek yükselir için Kristal Gölü kamp gelen, Jason (ve belki de ötesinde bile) dünyada kurbanları terörize eder.Temel Özellikler: *Farklıhangi bir* satın alma oyunu sakin, reklam-bedava deneyimi kilidini açmak için.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1101″]

100’den fazla ÜCRETSİZ katil bulmaca seviyeleri için 8 yürek burkan bir strateji aşılanmış bir “bölüm”.Bakın Jason Voorhees daha önce Daha fazla• Supermax Jason, Dondurulmuş Jason, Jason Apocalypse & gibi;!!!Tuzaklar! Polisler! SWAT’I! Kara mayınları! Döner telefonlar!

Friday the 13th Işınlama! Kediler! • Jason’in Anne!• F13 cinayet silahı korkunç kadar neredeyse bir aile için korkunç korku filmi Sahneleri onlarca Öldürmek için seçin ‘R’ versiyonunda, ya da ‘S’-dostu bulmaca deneyimi• Seviye ve ton kilidini.

Friday the 13th Parlak elit olanlar için paslı ve istenmeyen silah ticareti!• Hayır internet bağlantısı gerekli! Bir uçak, otobüs F13 Katil Bulmaca getir, ya da kamp ateşi etrafında ormanda… sadece don’t let Jason• seni bulmak!Eleştirel alkışlanan, Slayaway Kampı!

-Ödüllü korku bulmaca oyunu:-yapımcıları-13. CUMA ve ilgili tüm karakterleri ve öğeleri ticari markaları ve New Line Productions, Inc.©. ve Korku, Inc. ilgi duydukları oranda (Farklı biri). İzni ile kullanılır.Cuma 13: Katil Bulmaca Oyun programlama ve içerik ©2018 Orman Yeşili İşletmeleri Ltd., Mavi Sihirbazı Digital Inc bir yan kuruluşu.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir