webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

FRAG Pro Shooter 1.6.5

2020’nin en iyi oyunlarından birini keşfetmeye hazır olun! Telefonunuz için tasarımı yapılmış bu şaşırtıcı FPS ile dünyanın her yerinden oyunculara karşı patlayıcı 1v1 düellolar oynayın. FRAG PRO SHOOTER Oh BiBi tarafından bedava dağıttığı bir shooter oyunu.EN İYİ FRAG ATICI OL!- Dünya çapında 20 milyondan fazla oyuncuya katılın.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1350″]

Kısa ama çılgın savaşlar için diğer oyuncularla tanışın!- Birinci kişi veya üçüncü kişi görünümleri, karakteri kontrol.-Yeni co-op modunu keşfedin! Rakiplerinizi yenmek için diğer bir oyuncu ile işbirliği yapın!1V1 maçları için oyununuzu kişiselleştirin-5 karakteriniz arasında geçiş yapın ve avantaj elde edin!

Ölü olmak o kadar da kötü değil: diğer bir karakterle anında hayat kazan!- Savaş ekibinizi oyun tarzınıza uyacak şekilde oluşturun: saldırı, savunma, vb…Kendi takımınızı oluşturun – hayalinizdeki takımı oluşturmak ve en iyi atıcı olmak için 70’den fazla karakter.

Karakterlerinizi kuvvetli ve heyecan verici derilerle özelleştirin!- Karakterlerinizi daha da muhteşem hale getirmek için yükseltin!ARKADAŞLAR, RAKİPLER OLUN VE BİR SÜPERSTAR OLUN!!- Popüler olmak için hayran kitlenizi genişletin!

Takımınızı ünlü yapabilmek için bir kulübe katılın ya da kendinizinkini yaratın!- Oyunlarınızı ve destelerinizi kaydedin ve paylaşın ve daha iyi olmak için başkalarını kontrol edin!İpuçları-her karakterin kuvvetli ve zayıf yönleri vardır: hangisinin sizin için en doğru olduğunu görmek için hepsini deneyin!

Çok puan almak için düşman hedefine saldırın, ancak pusuya dikkat edin!- İnanılmaz ödüller için görevlerinizi kontrol edin!FRAG PRO SHOOTER, herhangi bir rakip PC ya da konsol oyunu için bir maçtır. Bir atıcının ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir:

FPS (first person shooter) ve TPS (third person shooter) alternatifleri, otomatik çekim ve tüm kontroller oyun tarzınıza uyacak şekilde ayarlanabilir! FRAG PRO SHOOTER’IN 20 milyondan fazla oyuncuya sahibi olduğu bir sır değil, bu nedenle eğlenceye katılın!

Youtube.Com/channel/UC2OBrAxbgGV4lxrİiWUr3Aghttps://www.Facebook.Com/FRAGTheGame/https://twitter.Https://www.Ohbibi.Com/terms-services Hizmet com/FRAGTheGamePrivacy politikası: https://www.Ohbibi.Com/privacy-policyTerms

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir