webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

FR Legends v0.3.0

FR Legends, direksiyonda istediğiniz gibi ustalaşmanıza izin veren arabalara sahip bir oyundur. En iyi yarışçılar pist sisteminde mevcut ve sizi bekliyor.

En iyi yol tutuşu ile hemen en profesyonel sürüş moduyla başlayın. Ekranda çok fazla talimat veya denetim yoktur. FR Legends mod apk, oyuncuların sembol olmadan sabit konumlardaki kontrollere alışmalarını sağlar.

Yeni oyuncular için biraz zor olabilir, ancak karşılığında çok fazla deneyim kazanacaksınız. Oyun ekranına aşina olduğunuzda, kontrol panelinde çok fazla düğme olmadığında kendinizi rahat hissedeceksiniz. Yollarda rakiplerinizden uzak durun.

FR Legends, normal bir sürücü olmayan bir seviyeye sahip efsanevi yarışçılar yaratır. Oyunun zorluğu hız veya zorlu arazi yolunda değildir. Katlanır virajlar oyuncuların üstesinden gelmesi gereken bir zorluktur.

Yüksek hızda bitirmek yerine yeni bir sürüş moduyla başlayın. Çok geniş olmayan şeritte arabaların hareket etmesini sağlamak için daha fazla el becerisine ihtiyacınız var. Bir arabada otururken bile, kişisel koruyucu ekipman getirmeyi unutmayın.

Oyunculara yol sistemi ile birçok profesyonel drift tekniği sunan birçok ardışık viraj. Gaza basmanız ve hızlanmanız gereken diğer yarış oyunları gibi değildir.

FR Legends, oyuncuların direksiyon simidini manipüle etmesini ve freni kullanmasını zorlaştırıyor. Öndeki motor, arka tekerlekler tüm seviyeden faydalanmanız için en önemli parçalardır.

Aslında, harika deneyimler yaşamanız için sürüklenmeyi öğretecek birçok sınıf vardır. Ancak sadece eski arabalarda pratik yapabilir veya yüksek öğrenim ücretleri ödeyebilirsiniz.

FR Legends, oyuncuların yeteneklerini özgürce göstermelerini ve pahalı süper arabalarda ücretsiz olarak öğrenmelerini sağlar.

Tamamıyla sürüklenmekle ilgili!Efsanevi FR (önden çekişli, ardından çekişli) drift arabalarını dünyanın en ikonik pistlerinde sürmekten, motor takasları ve geniş beden kitleri de girmek üzere arabanızdaki her şeyi özelleştirmeye kadar.

Şimdiye kadar ilk kere, AI sürücüleri ile tandem sürüklenme savaşlarına, reel dünya rakiplik yargılama kurallarına dayanan eşsiz Puanlama sistemlerine sahip olmanızı gerçekleştiren bir taşınabilir oyun.

Sürüklenen ve otomobil kültürünün ruhunu yaşamaya gel!

Sadece tek oyunculu mod değil, FR Legends da oyuncuların diğer yarışçılarla rekabet etme deneyimine sahip olmasını sağlıyor.

Sadece yapay zeka olmasına rağmen, onları hafife alamazsın. Oyundaki zor seviyeler gerçekten etkileyici sürüklenme becerilerine meydan okuyor. Arabanın bir parçasının çimlere atılmasını istemiyorsanız ustaca halletmeniz gerekir.

Doğrudan rakiple yarışırken, yanlarındaki hareketlere dikkat edin. Oyuncu istediğinizi yapabilir, ancak aracınızı zor durumda bırakmayın. Önce bitiş çizgisine gidin, ama hızda değil, beceriyle.

Drift ile ilgileniyorsanız, kaliteli otomobilin bir zorunluluk olduğunu anlamalısınız. En azından lastik seti, oyuncular drift yaparken daha kolay koşullara sahiptir ve araba hasarını önemli ölçüde sınırlar.

Ancak, FR Legends arabalarının fiyat listesi başınızı ağrıtacak çünkü bir araba satın almak için harcanan para büyük bir sorun.

Favori bir araba satın almak için bonuslar, biriktirmek için çok zaman harcamanıza neden olur. Ancak bir arabaya sahip olmak çok basitse, bazen bu oyundan sıkıldığınızı hissetmenizi sağlar.

FR Legends, oyuncuların renkleri, motorları, Turbo’ları ve diğer birçok seçeneği değiştirmesine izin verir. Rekabetin dışında sahneyi ayıran birçok yeni Skin modeli ile aracınızı dönüştürün.

Hem olağanüstü bir stil hem de sınıf olduğunda, oyuncunun daha fazla avantajı vardır. Uzun sürüklenme aşamasına sahip yarışlar harika sürüş yeteneğinizi gösterir. Daha da dikkat çeken yeni değişikliklerle kokpitte oturun.

FR Legends ateşli sürüklenme aşamalarına sahip oyuncular için bir yarıştır. Sıcaklık çok yüksek olduğu için arabayı çevreleyen dumanı kolayca görebilirsiniz.

Heyecan verici yeni ileri teknoloji ile hız yarışı oyununu değiştirin. Bazen yeni bir arabayı tamamen değiştirmeye gerek yoktur, motor değiştirmek aracınız için beygir gücünü artırmak için aynı yoldur.

Zorlu rakiplerle efsanevi eğrilerin üstesinden gelmek için FR Legends mod apk’yi indirin.

google play lınk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir