webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Fishing Life 0.0.125

Balık tutmak kalbini iyileştirmektir.Merak etme. Tamam olacak. Günlük hayattan bıkmış ve bitkin olan size en güzel ve huzurlu oyunu sunuyoruz.Güzel denizde asmr dalgalarının sesini dinlerken yalnızca basit bir kontrol ile balina balıkçılığının tadını çıkarın. Ana karakter o kadar normal ki, herhangi bir yerde herhangi bir şahıs olabilir, çok yorucu bir günde babasıyla beraber anıların denizine balık tutmaya gitti. Sadece perişan bir teknesi ve bir oltası var, ama güneşin battığı, kayan yıldızların düştüğü ve gökyüzünün deniz fenerine kaybolduğu güzel denizde huzurlu bir balık avının tadını çıkarıyor.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1701″]

Fishing Life, sadece basit kontrollerle güzel balıklar, korkunç köpekbalıkları ve büyük balinalar yakalayabilirsiniz. Beautiful güzel gün batımının ve denize giren ay ışığının tadını çıkarın. Zaman geçtikçe Gündoğumu ve ayın batışının güzel sahnelerini sunar. Dalgaların sesi kalbini iyileştirir . Asmr dalgalarının doğal sesi sizi kaygısız denize götürür. Fish balıklarınızı akvaryuma koymaya çalışın. Sadece onlara bakmak bile rahat hissetmenizi sağlar. Different farklı kıyafetlerle değiştirirken kendi balıkçılığınızın tadını çıkarın. Sadece tekneye binip denize gitmek sorun değil . Çeşitli tekneler sizi denize daha da götürecektir. Facebook Facebook: https://www.Facebook.Com/nexelonFreeGames Warning ★ Uyarı★1.

Fishing Life, mobil cihazı silmek ya da değiştirmek, uygulama verilerini sıfırlayacaktır.2. Ürün uygulama içi satın alma özelliği içerir. Bir satın alma işlemi yapmayı kabul ederseniz, faturalandırılacaksınız. Languages dil desteği: Korece, İngilizce, Fransızca, Almanca, Portekizce, Rusça, İspanyolca, İtalyanca, Hollandaca, Endonezyaca, Malayca, Tayca, Vietnamca, Tayvan, Çince, Türkçe, Hintçe, Japon balıkçılığı!

Ücretsiz Balıkçılık! En İyi Balıkçılık! Köpekbalığı Balıkçılığı!Okyanus Balıkçılığı!Çocuklar için balıkçılık Oyunları!Balıkçılık bir spordur!Balıkçılık Ve Yaşam!Balıkçılık ve yaşam!Balıkçılık Hayatı!Balık!Balık!Balık!~ bedava dağıttığı balıkçılık oyunları! Uygulama izinleri bildirimi: ✓ oyun için aşağıda belirtilen izinlere ihtiyacımız var-oyun verilerini saklamak için WRITE_EXTERNAL_STORAGE izni-kayıtlı oyun verilerini içe aktarmak için READ_EXTERNAL_STORAGE izni bu izinler kurulumları ve oyun oyunlarını analiz etmek için soley’dir.※ Seçici izinlere izin verirseniz, yine de izin gerektirmeyen özelliklere erişebileceksiniz. ※ 6.0 sürümünden daha düşük bir Android sürümü kullanıyorsanız, seçici erişimi ayrı ayrı ayarlayamazsınız, 6.0 ya da daha yeni bir sürüme yükseltmenizi öneririz.

Fishing Life, access erişim nasıl çekilir?Erişim haklarını kabul ettikten sonra, erişim haklarını aşağıda belirtilen gibi sıfırlayabilir ya da iptal edebilirsiniz:[OS 6.0 veya üstü]Ayarlar> uygulamalar ve bildirimler > uygulamanızı seçin> izinler > acess’i geri çekin [OS 6.0’dan önce]işletim sisteminizi yükseltin ve yukarıdaki adımları izleyin ya da uygulamayı silin

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir