webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Fishing Clash Fish Catching 1.0.116

Balıkçıları milyonlarca zaten Clash Balıkçılık oynadı! Onlara katıl!Şimdi cebinde en popüler hobi! On Kare Oyunları, İzin’ üreticiden Balık Çatışmada balık türleri yakalamak Start – bedava balıkçılık simülatörü ve güncel 3D oyun, Balık app ler. Balık için yüksek zamanı! Gerçek kullanıcıların yüz yüze PvP!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1362″]

Daha hızlı ve daha iyi – daha değerli balık türleri yakalamak – rakiplerinizi Yenmek ve özel hediyeleri kazanmak – diğer balıkçılar canlı 3D grafik Zevk ile sosyal ve etkileşim Olsun!

Fishing Clash Fish Catching, ziyaret büyük (Florida Sahili, Guntersville, Amazon Nehri, Loch Ness, Büyük Bariyer Resifi, Mekong Nehri ve daha birçok) gerçekçi balıkçılık animasyon – profesyonel balıkçılık gücü Yok’ dişli 3D balık türlerinin yüzlerce keşfetmeyi Hissediyorum;

Bayan saati-sınırlı olaylar Zevk güncel içerik ve oyun-içi olaylar Farklı hafta Alın kısmında Şampiyonası – Rekabet diğer kullanıcılar leaderboardsPick hakkı av ve balıkçılık kariyer rolling Toplamak ve yükseltme cezbeder ulaşmak için daha yüksek seviyeleri Kilidini güncel balıkçılık ve erişim için güncel balık türleri ve görevleri.

Fishing Clash Fish Catching, seçim sizin dişli akıllıca artırılması kilo balık Almak meraklıları için daha hızlı ve daha accurateFishing gerçekten Dünya Spor tarzı!android aygıtlar için kullanılabilir Balıkçılık Çatışma ile dünyanın en popüler sporu – bedava balıkçılık oyunu katılın!

Spor etkinlikleri ve balıkçılık turnuvaları katılmak, arkadaşları ile avlanmak için bir sonraki avını aşağı rekabet ve büyük balık makarası! Amerika’nın en büyük açık havada bir balıkçı aksiyon zevk ve balıkçılık nihai, en gerçekçi balıkçılık simülatörü uygulaması ile bu sezon tırnakların sürükleyici ve bağımlılık oyun ile çarpıcı balıkçılık yerleri ziyaret edin. Ücretsiz balıkçılık tüm roundSummer balıkçılık yıl? Kış balıkçılık.

Fishing Clash Fish Catching, ücretsiz online simülasyon oyunu bizim için istediğin zaman kaliteli spor balıkçılık için en yakın nehir, Tatlı su, göl, deniz veya okyanus ziyaret edebilirsiniz. Balıkçılık kapalı olsun sezon veya bir sonraki turnuva için ısınıyor, bedava balıkçılık oyunu oyna – sensin!

Gerçekçi 3D grafikler ile, doğanın kalbinde balıkçılık, gerçek bir balıkçı gezisinde, balıkçılık iskelede durmuş, olta tutan ve büyük balık ile mücadele gibi hissedeceksiniz! Köpekbalığı ya da bir bas ile mücadeleyi kazanmak ve balıkçılık Şampiyonası balıkçılık ana başlığı olsun! Balıkçılık kayalar!

Ücretsiz! Bir aksiyonya gidin kazanmak rekabet!Clash balıkçılık yapan balıkçı aksiyon, Aksiyon oyunları, Simülasyon Oyunları, yarışma ve açık havada sevenler için tasarlanmış bir balık tutma oyunu! Uygulama, balıkçılık Şampiyonası ve turnuvalara katılmak, puan ve balık oyun bir şampiyon olmak.

Nefes kesen Yerleri gerçekçi, Kuzey Amerika genelinde yani doğadaki güzel animasyonlu yerlere Seyahat. Florida ile başlar ve en büyük Alabama göl Guntersville Lake geçin. Bir sonraki durağınız Alaska Kenai River, en popüler spor balıkçılık hedef, özellikle somon ve gökkuşağı alabalığı için bilinen olacak.

Fishing Clash Fish Catching, kral somon için dünya rekorunu kırmaya mümkün olacak?Birçok balık türetimün nasıl yakalayacak?Bu 3D balıkçılık simülatörü oyunu kedibalığı köpekbalığı ve balina, bas, crappie, güneş balığı, alabalık, somon balığı, barakuda ve hatta gibi çeşitli balık türleri yakalayabilirsiniz. Nadir patron balık için Farklı tür o yüzden çekmeye temkinli olduğunuzdan emin olun kendi tarzı vardır unutmayın amaç ve!

Fishing Clash Fish Catching, en yüksek kalite android balıkçılık simülatörü mindFishing Clash balıkçılık tutkunları ile tasarlanmıştır. Bir balıkçı simülatörü, açık uygulama ve spor oyunu bir arada. Spor balıkçı büyük bir balık yakalamak, balıkçılık, sinek balıkçılık, buz balıkçılığı ve diğer form arasındaki bedava Online oyun seçin. ŞİMDİ İNDİR ve balıkçılık tarz oyunlar içinde en gerçekçi bir deneyim için temkinlilanın!

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir