webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Final kick 2020 9.0.20

2020 Futbol Kupası finalinde oynuyormuş gibi penaltı atışlarının tadını çıkarın. En iyi takımlarla bedava dağıttığı oynayın, en iyi golleri yapın. Futbol çekimlerinizi mükemmelleştirin, özel efektlerle ateş edin ve Dünya Şampiyonu olmak için en büyük tasarrufları yapın.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1707″]

Mümkün olan tüm açılardan en iyi futbol gollerini izlemek için yavaş hareket penaltı atışları ile en iyi gerçek grafiklere sahip futbol oyunu . Anim gerçek ANİMATİONSSuper gerçek animasyonlar gerçek penaltı oyuncularla hareket yakalama son 2020 teknolojisini kullanarak.

Final kick 2020; Basit oyun kontrolleri parmağınızla topu çekin ve büyük tasarruflar yapabilmek için kaleciyi sürükleyin. Online oyun oynamak daha kolay olamazdı, ancak oyunun ustalığı yalnızca futbol şampiyonlarının ulaşabileceği yerdedir.

REAL gerçek zamanlı bedava dağıttığı futbol MULTİPLAYERPlay çevrimiçi arkadaşlarınıza karşı veya oyun kısa oyunlarda ne kadar büyük olduğunu görmek için çevrimiçi bir rakip bulmasına izin verin.

Final kick 2020; 20 çevrimdışı turnuva, internet bağlantısı olmadan 2020’nin en iyi 100 futbol takımına karşı oynamanız için dizayn edilmiştir. 2020 futbol takımınızı özelleştirin futbolcularınızı özelleştirerek en iyi çevrimiçi futbol takımını yaratın, ve büyük penaltı golleri yapabilmek için yeteneklerinizi eğitin.

WEEKLY haftalık futbol Turnuvaları her hafta sonu, gerçek futbol becerilerinizi dünyanın en iyilerine karşı ölçmeniz ve 2020’nin en iyi 100’ü arasındaysanız ödüller kazanmanız için yeni bir bedava dağıttığı penaltı turnuvası var. Ücretsiz çevrimiçi oyun penaltı atışlarının tadını bütünüyle bedava dağıttığı olarak çıkarabilirsiniz. Senin için muhteşem hedefler var.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir