webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

FIFA Soccer 13.1.12

FIFA 15, FIFA 16 ve FIFA sonra EASports güncel Futbol oyunu FIFA android Futbol geliştirdi. FİFAandroide Futbol özel olarak android için tasarlanmış olduğundan andmanage futbol takımı kurmak ve android Farklı şeyi çalıştırabilirsiniz. Saldırı versiyonunda, challengeotFarklıs.

NEXT Liglerde, arkadaşlarıyla oynamak. Bu arada, al Farklıgün güncel contentand bina takım için tamamen güncel bir yaklaşım deneyin.Cadılar Bayramı özel.Oyun artık resmen Çığlık Ekip Cadılar Bayramı programını çalıştıran da FIFA androideSoccer oynarken zevk varsa, iyi haber.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1121″]

NEXT FIFA Soccer, çığlık Ekibi Canlı Olaylar tamamlarken Trickand Tedavi Belirteçleri kazanmak, Cadılar Bayramı bul-themedPlayers öğeleri, ve sonra tam special edition Ana ElitePlayer bir öğe kilidini açmak için Planlar yapabilirsiniz.

Sadece gelecek için güncellenenü bekleyin.Özellikleri.1.hızlı, Eğlenceli ve AccessibleGameplay-yaratıcı Saldırı versiyonunda hayal tamamen güncelden. Hızlı, heyecan verici, sıra basedmatches sadece Farklı bir yarısı için takımın hücum şansını oynuyorsun,rakibin aynı şeyi oyun geçirmeden önce olacak.

2.gerçek dünyada gerçekleştiği FootballWorldİf Hikaye Anlatmak, ‘relikely FIFA android deneyim için. LiveEvents günlük dünyada hikayeler ve matcheshappening dayalı güncel ve taze içerik sunuyor. Hızlı, eğlenceli mini oyunlar serbest kullanıcılar ve paketleri temalı Tokensto kurtarmak ile ödül.

3.bir Takım Katılmak, bu WorldNo Fethetmek yalnız bir kişi kazanabilir. Sonra katılmak bir ekip gereklidir.NEXT

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir