webteknohaber.com

webteknohaber.com

Fast Grand v

5.7.4

Download APK
4.4/5 Votes: 9
Version
5.7.4
Updated
10 Eylül 2021
Requirements
6.0 ve sonrası
Size
162M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Fast Grand v5.7.4

Fast Grand v5.7.4 Açık dünya haritasında olağanüstü arabalar sürmeye hazır mısınız? Serbest dolaşım modunda başka reel yarışçılarla yarışmak ister misiniz? Eğer öyleyse, şimdi süratli ve büyük oyunu indirin ve olağanüstü arabaları online sürmeye başlayın! Hızlı ve büyük, kentte Fransız ve Alman arabalarını sürmenizi gerçekleştiren bir yarış simülatörü oyunudur.

Oyunda onlarca muazzam otomobil var. Oyunda para kazandıkça bunları kişiselleştirilebilir yahut yükseltebilirsiniz. Ayrıca, oyunda birtakım rakipleri fark edeceksiniz. Bu rakiplerle yarışabilir, beraber yarışabilir yahut onlarla muhabbet edebilirsiniz. Düzinelerce oyuncu sizi bekliyor!

Fast Grand v5.4.0 Hızlı ve büyük 2021 en iyi realist otomobil oyunlarından bir tanesidir. Oyun özellikleri-çok oyunculu açılmış dünya, bedava roam sürüş oyunu-18 değişik muazzam otomobil.

Diğer sürücüleri ile muhabbet gerçekleştiren motor, lastik, şanzıman, aracınızın fren yahut süspansiyon – Ücretsiz & yeni Günlük ödüller mükafat tanıtım Yükseltme para kazanmak için aracınızın özelleştirmek renk, tuning, spoiler yahut plakalı – Sohbet odası – Gerçekçi sürüş tecrübesi, fizik ve haritalar –

Fast Grand v5.4.0 ya bu çok oyunculu reel sürüş simülatörü İle para kazanmak için atlamak çok keyifli olacak! En iyi yarışçı olmaya hazır mısın? Herhangi bir geri bildiriminiz, öneriniz yahut sorunuz varsa, lütfen alttaki elektronik posta aracılığıyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

google play lınk

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir