webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Farming Simulator 16 1.1.2.6 Açıklama

Açık bir dünyada kendi çiftlik ve sürücü büyük makineleri yönetmek!16 tarım Simülatörü olağanüstü ayrıntılı olarak kendi gerçekçi çiftlik yönetmek için izin verir.

Bitki, büyümek, hasat, ve beş farklı bitkileri yetiştirmek inek satmak ve koyun, ve kendi hızınızda kereste sat. Çiftlik arazisi genişletmek için güncel alanlar satın almak.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1281″]

Biçerdöver ve traktörler doğrudan kontrol altına almak ya da kiralamak AI yardımcı olur ve tam ekran yönetimi haritadan büyüyen çiftlik yönetmek.

Simülatör oyunları Tarım serisinde son olarak, bu oyun tarım simülasyon en iyi vardır. Oyun tarım üreticisi 20’den fazla marka, New Holland, ve daha fazla Case IH, Ponsse, Lamborghini, Horsch, Krone, yasemin ve meşe, ADAM da dahil olmak üzere büyük traktörler ve başka makineler vardır.16 Simülatörü Tarım özellikleri:- güncel 3D grafik makine üzerinde daha fazla ayrıntı göster!

– Dinamik bir pazarda üretimlerini Satmak en büyük tarım makinesi üreticileri bazı gerçekçi traktör ve kamyon Kullanımı beş farklı bitki ve hasat bitkileri: Buğday, kanola, Mısır, şeker pancarı ve patates –

– inek Besleme ve süt ve yün üretimi ve satışı koyun – Orman android gitti! WiFi ve Android TV (mevcut değil) Bluetooth için yerel multiplayer versiyonunda bir arkadaşı ile daha iyi sonuçlar için AI yardımcıları Yönetmek özel makine ile hasat ahşap ve satmak ahşap – Oyun – Android TV desteği.

Kurulum:

“APK” uygulamasını cihazınıza yükleyin.
Varsa “com ile başlayan klasörü ” android/obb ” içine kopyalayın.
Kurulum tamamlandı. Oyuna girebilirsiniz.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir