webteknohaber.com

webteknohaber.com

Download APK
4.1/5 Votes: 73
Version
1.0
Updated
Apr 29, 2022
Requirements
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Images

Description

Farm Sim, yalnızca Android’de olsa da, ABD’de beta testinde olan akıllı telefonlar için bir alan hayatta kalma rekreasyonudur; iOS modeli desteklenmiyor. Yine de oynaması gerekenler için Tencent, Farm Sim PC’nizde bir Android emülatörü kullanmanızı önerir. Sunucular muhtemelen 11 Temmuz’da kapatılacak, bu yüzden şimdi oynayabilirsiniz, ancak şu anda 27 Haziran olan yararlı kaynak kurulum noktaları nedeniyle, inşaatçılar bakım boyunca girişi kısaca devre dışı bırakabilir.

Farm Sim

Farm Sim Lütfen, 30 Haziran’dan önce Outerland’a (Taahhüt Yıldızları) giriş yapmak için vaktiniz olmadığında, bir aktivasyon kodu girmek isteyeceğinizi, bunu elde etmemizin olası olmadığını unutmayın. Modele bir göz atın sen – app alımları faydası yok mükemmel böbreğimi gerek yok çünkü birçok haber. Ve birinci sınıf öğrencileri için biraz ipucu – Otlak Ekolojisi biyomuna girin, 1-10 aralıkları için tasarlanmıştır. Ardından, bir ev inşa etmek için kaynakları anında toplayın ve ekstra karmaşık nesneler oluşturmak için know-how departmanını geliştirin.

Yıldızları Üstlenmek, keşif, inşa etme, işçiliği ve önleme ile birlikte size oldukça fazla oyun kodeği sağlayan açık dünya bilimkurgu sanal alan rekreasyonudur. Evreni arkadaşlarınla birlikte dolaş ve yepyeni bir dünyayı keşfet.

Harika Bir Yıldızlararası Yolculuk
Kendinizi gizemli siyah zaman-uzaya bırakın. Ayırt edici uluslararası harita size kusursuz bir alan yolculuğu uzmanlığı sunar. Bu yaşanabilir gezegenlerin her birine inebilir ve Beia Galaksisindeki koroner kalbinizin ve ruhunuzun evini keşfedebilirsiniz.

Farm Sim

Yaratıcılıkla İnşa Etmek ve Üretmek
Sandbox rekreasyonu size birlikte çalışmak için oldukça fazla yaratıcılık ve özgürlük sunar. Sıfırdan tek üs, silahlar, arabalar, köprüler ve yollar bile oluşturmak mümkün olacak. Bundan başka, size dünyayı ihtiyaç duyduğunuz şekilde onarma imkanı verilebilir.

Farm Sim Zevkle Fantastik Görünür Keşif
10’dan fazla ekosistem türü, çok sayıda hayvan ve ürün türü, engebeli arazi, göz kamaştırıcı aurora ve farklı işleme sonuçları, keşiflerinizin her birini yepyeni bir hale getirecektir. Çevrenizle eğlenirken, gezegenlerde yaşamınızı sürdürmek için yeterli kaynak toplamayı unutmayın.

Yabancı Yaratıklara Karşı Savaş
Büyüleyici görünüme her zaman bilinmeyen riskler eşlik eder. Vahşi uzaylı yaratıklar gezegenlerin üzerinde görülür ve onları görmezden gelmeniz size çok pahalıya mal olur. Kendinizi silahlarla donatın, zararlı atmosferde yaşamak için nöbet ve kılıflarla savaşın. Aklınızda bulundurun, hiçbir şekilde gardınızı düşürmeyin.
Google Play

TAGS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir