webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Evolution 2 V0.647.84382

Evolution 2 v0.647.84382 Evrimin devam etme vakti! Hit ikonik bilim-kurgu çevrimiçi oyunlarından birinin uzun vakittir beklenilen devamı çıktı! Size Ütopya evreni ile ilgili başka bir açıdan bir öykü anlatıyor.İkinci bölüm, milyonlarca oyuncunun sevdiği evrimin eşsiz atmosferini tekrar üretiyor. Evolution 2’nin oynanışı büyük oranda değişti, eylem dolu öldürme oyunlarına dönüştü-üçüncü kişi nişancı, Aksiyon oyunları, strateji ve RPG’NİN yoğun bir karışımı!Nefes kesen bir öykü tamamıyla ansızın dönüşler ile sizi şaşırtacak!Yer:

Ütopya gezegeni. Bir vakitler Galaktik milyarder tesisi, merhametsiz yağmacılar, canavarlar ve harp robotları yönünden ele geçirilen canlı bir cehenneme dönüştü. Burada merhametsiz bir harp var.Hiç bitmeyen atış oyunları harp bekliyor! Güçlü silahlarla savaşın, oyunun anne karakteri olan kaptan Blake’in psi enerjisini kullanın. Süper güçleri tehlikeli bir tecrübe edinin sonucudur ve onları emrinizdeki rastgele bir düşmana salmaya hazırdır!Unique eşsiz bilim-kurgu ayarı. Uzak bir gezegende tespit edilen uzay mahşer günü ardından biopunk run ve gun oyunlarına katılın.Türlerin eşsiz dengesi.

Evolution 2 v0.647.84382 FPS? TPS mi? Daha iyi! Strateji, RPG ve üçüncü kişi nişancı füzyonu, ustaca bir harp sistemine sahip çok oyunculu fps oyunlarında bir devrimdir.Tactical taktik oyun. Karakterinizi ve arkadaşınızı geliştirin, en verimli silahları seçin ve düşmanlarınızın zayıflıklarını kullanın.◆ İlgi alımlı pve kampanyası. Misyonlar ve destansı patronlar bol. Düşmanlarınız muhabereden savaşa daha kuvvetli duruma gelir.Online çevrimiçi atıcı savaşları . Tam çevrimiçi oyunlarda harp. Sıralamada en üst sıraları kazanın ve çok oyunculu atıcıda zaferleriniz amacıyla eşsiz bonuslar alın!Geleceğin cephaneliği.

Benzersiz istatistikler ve yükseltme sistemi ile atış oyunlarındaki en hayali hususi silahlardan bazıları! Sadece av tüfeği yahut makineli tüfek gibi eski Ateşli Silahlar değil! Enerji, asit ve biyonik topların keyfini çıkarın! Keskin nişancı oyunları oynayın ve düşmanları uzaktan alın! ✔ Üssünüzü yükseltin: yeni tesislerin kilidini açın ve geleceğin teknolojilerini öğrenin! Sınırsız evrim!Interactive etkileşimli arenalar ve realist 3D canlandırma, TPP eylem oyunlarına tam bir daldırma sağlar!Üssünüz savaşa başlamak amacıyla her şeye sahiptir. Atış oyunları oynamak amacıyla ücretsiz-Ütopya ile kafaya çıkma vakti, kaptan!Bizi Facebook’ta takip edin: https://www.facebook.com/evo2game/Try bizim başka oyunlar dışarı: dünya AboveHAWKSpace JusticeJuggernaut WarsPuzzle RaidersRush Royale

GOOGLE PLAY LİNK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir