webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Eternium 1.5.5

Eternium büyük klasikleri inanılmaz eğlenceli ve güzel temkinlilanmış bir Aksiyon RPG, andırıyor.Eternium diğer android Aksiyon RPG, kontrolleri ve oyuncu dostu “hiçbir paywalls cast”, hiç felsefe kazanmak için” kolay kazanç “dokunun taşımak için” güncellikçi “tokatlamak ile öne çıkıyor.Online bir kaç özellikleri dışında, oyun da içerik indirme tamamlandıktan sonra oynanan çevrimdışı olabilir.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1080″]

Büyüleri işaretleri çizim kolay ve ödüllendirici. -Kontrol taşımak için dokunun-thumbsticks daha doğal ve rahatlatıcı ve aynı zamanda vintage konuya gerçekçi ve Aksiyon RPG deneyimi tıklatın.Oyun kullanıcılarımızın %90’dan fazlası gibi gerçekten bedava oynanabilir. Alımlar tamamen isteğe bağlıdır.

Eternium, taşlar, oyunun ana kazanç birimi, düşman ve görevler toplanabilir. Hiçbir sınırlama dayanma gücü ya da enerji. Oyunda çok iyi oynarken, ödeme yapmayarak elde edilir.2017 sonbahar gibi, önemli güncel özellikler geliştirme ileri aşamalarında, gerçek zamanlı, çok oyunculu, town portal ve dördüncü bir dünya da dahil olmak üzere vardır.

Hızlı, hızlı tempolu savaş derin bir zevk, muhteşem özel efektler, hoş geliyor, tatmin edici bir hasar numaraları, tüm sürükleyici zemin ve atmosfer, ilham verici müzik aleyhinde dizi.

Bir Mage, Savaşçı ya da bir Ödül Avcısı olarak bir kılıç, balta, personel veya silah kullanan oyun. güncel yetenekler öğrenmek ve niteliklerini artırmak seviye.Savaş iskeletler, zombi, robot, uzaylılar, cinler, ejderhalar ve diğer yaratıklar, üç güzel arasında el yapımı dünyalar, ya da sonsuz oluşturulan seviyeleri.

Karanlık mağaralar ve zindan içine girişim, keşfetmek ormanlar, köyler, mezarlıklar, şeytan kontrollü kaleler kuşatacağız, cesur karlı dağ zirveleri, kraterler ve kanyonları arasında ve ötesinde garip yaratıkları öldürmek için, çölleri, Kızıl gezegen piramitleri ve ormanlar için aya yolculuk.

Açık Hazine altın, değerli taşlar ve savaş dişli yağma sandıkları. Donatmak parlak göğüs zırhları, kask ve kapaklar tehditkar, vatkalar, gizemli pelerin ya da burunları fırladı. Bir kalkan ile kendinizi korumak, ya da bir savaşçı gibi iki silah kullanmak için seçin.Savaşta katılacak kurtarma tank, şifacı ve korucu arkadaşları.

Senin ile birlikte tatmin edici ve güçlü bir taktik kombinasyonları oluşturmak için yeteneklerini kullan.Ferahlatıcı bir hikaye, gezegenler arası entrika dolu ve komik karakterler ile tecrübeli deneyimi. Ortaya çıkarmak ve çarpık planlar geri çalışırken AVI bük-düşman, Ragadam, dünya çapında.Ortak nadir, epik ve efsanevi dişli ilerleme. Zırh yuva sığacak taşlar bulmak.

Tekne yüzük ve muska geçme oyuklu ve daha kaliteli bir şekilde dönüştürme üç sigorta.Açığa müthiş hücum yetenekleri, böyle bir Kasırga, Shockwave, Arc Yıldırım veya fırtına gibi, Frost Nova, Vortex, Sessizliğe düşman kalabalığı kontrol etmek, ya da gizlice ve sis perdesi, Tuzakları ve Su Çulluğu ile suikast.Farklı kahraman sınıfı (beceri ya da büyü) 20 yeteneklerine erişimi olan ve üç arkadaşlarının Farklı dört tane daha var.

Oyun yüksek düzeyde taktik olanakları bir telaş basit, ama doruğa başlar.Bir kez kahraman 70 seviyeye ulaştığında, puanlar, sınırsız ve sürekli stat yükseltmeleri elde Şampiyon Düzeyde, gidin. Şampiyon Düzeyleri de güncel kahramanlar tarafından devralınan, büyüyünce daha kolay olacak.

Üç katlı eylemleri bir kenara bırakırsak, güzel sonsuz bir ilerleme, rastgele Valor oyun versiyonu Çalışmalarda oluşturulan seviyeleri bekliyor.Eternium tutku ile Farklı zaman oynamak istedikleri oyun yapmayı seven eski okul RPG hayranları, küçük bir grup tarafından temkinlilanmış.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir