webteknohaber.com

webteknohaber.com

eFootball PES 2021

5.5.0

Download APK
4.2/5 Votes: 138
Version
5.5.0
Updated
23 Haziran 2021
Requirements
5.0 ve sonrası
Size
96M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

eFootball PES 2021

Ne PES 2017 MUAYENE teklik mi?1.     sadece Pro Evolution Soccer serisinin sağlayacak bir şekilde thepitch Farklı eylem soccerTake toplam kontrol Kontrol! Telefonunuz için güzel bir oyun NaturalPlayer Hareketleri, Hassas Geçirilmesi ve Derinlemesine Taktik getirdiği trueexperience!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1213″]

Resmi partnershipsScout ve Avrupa, Güney Amerika ve Asya’nın en iyi takımları FootballStars İşe binlerce ile Oynamak. Iniesta ve Gerard Pique karşı Lionel Messi, Farklı, LuisSuarez gibi Yıldız ya da oynamak için yeterli feelwhat temkinlilamak, Andres.

eFootball PES 2020, inşa kendi İzciler ile teamAcquire kazanan kullanıcılar, Ajanlar veya İzci açık Artırma. (E eşsiz taktikleri uygun en iyi kullanıcıları seçmek.g.Fiziksel Giroud güçlü ve Ozil denge 4 güçlü).

Gerçek Oyun zamanı versiyonu.Sorun Arkadaşlar “LocalMatch” veya “izle” versiyonunda güncel rakipleri keşfedin. PES 2017androide artık PES-gidin oynayın, Farklı zaman ve Farklı yerde sağlar.5.

Kolay İşletmek. Tokatlamak geçmek için,ateş için dokunun.Denetleyici eylemleri pürüzsüz ve PES bir eylem gameshould gibi heyecan hissediyorum telefon üzerinde yapmak oyun optimize edilmiş. Teknik usta ve Aksiyon Futbol Oyunu winninggoal Puanlama heyecanını hissedin! NOT:1.

eFootball PES 2021, sistem RequirementsPES Android 5.0+ için bir onlinegame olur. Oyun ne zaman istikrarlı bir ınternet bağlantısı olduğundan emin olun.2.&farklı kullanıcılar için nbsp;

Başlık başlık DisplayTwo.Eğer languagesettings ‘On 2017 Kazanan Japon seçeneğini görüntülenir. Eğer başka bir dil seçerseniz,’PES2017 -PRO EVOLUTİON SOCCER’göreceksiniz.3. app ProductsPES muayene oynamak bedavadır ancak in-app satın alma availablein olur.

Google Play Linki

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir