webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Earn to Die 2 1.4.26

Earn to Die 2, 2D yarış oyunu, kendinizi kurtarmak için büyük bir zombi kalabalığından geçmeniz gerekli olan iyi bilinen bir oyunun devamı niteliğindedir. Benzin ve insanlığın az olduğu engeller ve zombiler tarafından boğulmuş kıyamet sonrası bir çorak araziden geçmelisiniz. İstila alanları ile Wade ve mümkün olduğunca çok sayıda mutantlar yolda yıkmak.Oyuna yeni çölde kontrol noktaları eklenmesidir. Bu kontrol noktaları, oyunu Seyahat etmeniz ve yenmeniz gerekli olan farklı seviyelere böler. Bu, esasında yalnızca bir tane olan ilk Earn to Die oyunundan çok daha uzun bir oyun yapar level.As daima, zombi ordularını biçmek için kullanmak için seçim için 3 araç olacak. Bunlar Kas arabası, zırhlı humvee ve okul otobüsü.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1881″]

Zombi türünün hayranları, bu araçları ve onlardan gelen ilhamı hemen fark edecekler.Earn to Die 2’yi oynama şekliniz, bu türdeki pek çok oyunu oynama şeklinize benzer, hangi arabayı kullandığınıza bakılmaksızın tüm arabalar için kontroller oyun boyunca aynıdır. Yukarı tuşu arabayı ileriye doğru hareket ettirir. Aşağı tuşu geri taşır. Sol tuş yukarı doğru eğilir ve sağ tuş aşağı doğru eğilir. X tuşu bir hız artışı sağlar, ancak sadece hız artışı yükseltmesini aldığınızda (kesinlikle yapmanız gerekli olan). Oynamaya başladığınızda bulacağınız en önemli problemlerden biri, benzin sıkıntısı sebebiyle çok uzaklaşamamanızdır.

Bu sebeple, aracınızı daimi olarak geliştirmeniz gerekir (benzin istasyonunda). Neyse ki, earn to Die 2’de, her yarışta çok para kazanırsınız, bu da arabanızı nerdeyse her defasında geliştirmenizi sağlar. Race.An tahliye gemisi ülkenin diğer tarafında bekliyor. Yolunuza çıkan tek şey: zombiler tarafından istila edilen şehirden sonra şehir . Sadece harap bir araba ve az miktarda nakit ile tanıdık bir durumla karşı karşıya kalırsınız… Hayatta kalmak için zombi ordularını sürmek için!Yepyeni hikaye Modearn to Die 2, selefinden beş kat daha uzun, büyük bir yeni hikaye modu sunuyor. Oyun tanıdık çöl ortamını terk eder ve zombiler tarafından istila edilen şehirlerin derinliklerine girer. Çok katmanlı seviyeler: seviyeler artık çok katmanlı!

Çürümüş otoyol üst geçitlerinden, yeraltı tünellerinden geçin veya epik zombi dolu fabrikalardan geçin. Hangi yolu seçerseniz seçin, zombi ordularından kaçamayacaksınız-tek seçeneğiniz onları parçalamak!Bir zombi SMASHİNG MACHİNEUnlock inşa edin ve bir spor araba, bir İtfaiye aracı ve hatta bir dondurma minibüsü de dahil olmak üzere 10 farklı aracı yükseltin. Her araç, zırhlı çerçeveler, çatıya monte edilmiş silahlar, güçlendiriciler ve daha fazlası gibi bir dizi yükseltme ile donatılabilir.

Bu zombilerin şansı olmayacak.Yıkılabilir Araçlar artık bütünüyle yok edilebilir. Çok dikkatli değilseniz, aracınız paramparça olurken yaşamınız için tutun.DAHA FAZLA ZOMBİ. DAHA FAZLA YIKIM. DAHA FAZLA KARGAŞA.Ne bekliyorsun? O kurtarma gemisi sonsuza kadar beklemeyecek! Kendinizi vahşi bir yolculuğa hazırlayın-ve cidden, zombi dolu fabrikalarda parçalanmaktan daha iyi bir şey yoktur!Earn to Die 2, earn to Die 2012 ve earn to Die 2: Exodus içeren orijinal web serisinin daha büyük ve daha iyi bir versiyonudur.Bu oyunları da sevebileceğinizi düşünüyoruz: earn to Die Lite, Zombie Derby 2 ve Hill climb Racing 2, vb.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir