webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Duels Epic Fighting 1.4.2

Eşsiz mücadele bir oyun deneyimi yaşatıyor, Düellolar (1vs1) yüksek enerji bedava aksiyon RPG PVP bir oyun, ama bir farkla: WHEELS IN MUD : OFF-ROAD SIMULATORbenzersiz otomatik savaş sistemi Farklıkes oyuna ve canavarlarla savaşmak anlamına gelir. Favori Ortaçağ savaşçı / savaşçı seçin, silah kullanma ve destansı çok oyunculu klan arena savaşları online için temkinli olun! Bu Ortaçağ oyun ortamında RPG PVP bedava gameİmmerse kendine mücadelede Magic, olabilir, kan, ateş ve onur.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1101″]

Basit ama heyecan verici bir oyun, epik müzik ve 3d grafik ile. Rekabetçi liglerde diğer kullanıcılar milyonlarca karşı çevrimiçi mücadele. Oluşturmaya başlamak ya da bir Klana katılmak ve nihai Kahraman ol!Daha fazla kendinize meydan okumak ister misin? Zararına Zindan girin ve serin ve tehlikeli canavarlar ordularını yolumuzu mücadele. Bu tür oyunlar sevmiyor musun?Kilidini sandıkları özel dişli erişmek ve düşmanları ezmek!

Duels Epic Fighting, güncel üst düzey öğeleri erişmek için tüm strateji becerilerinizi kullanın ve ilerledikçe karakter yükseltin. En iyi ganimet ile Kahraman donatmak, ama akıllıca seçin emin olun.Özellikleri Bu online aksiyon RPG oyunu:

PVP (1vs1) DÖVÜŞ OYUNU versiyonU Mücadele karşı oyuncu ve kahramanlar tüm dünyanın, takım olmak en iyi klan ve ibadet olarak sizin klan KAHRAMAN bu epik çok oyunculu fantezi aksiyon RPG oyunu tam savaşlar.

Duels Epic Fighting, 45 ÖZEL yetenek️daha zor ve tehlikeli olmak için beceri seti Genişletmek. Daha fazla hasar ve savaşçıları yenmek Meteor, Buz duvar ve zehir yumruk gibi özel yetenekleri kullanın. Savaş.

Sanatı var 1000’den fazla ÖZELLEŞTİRME ÖĞELERİ savaş alanında benzersiz Düello ile rakiplerinizi zekası acı silahların Kilidini yüzlerce, güçlü kılıçlar ve baltalar, kalkanlar çılgın ve havalı çelik yelek. Zindan ve Kampanyalar versiyonları dev canavarları yenmek için BENZERSİZ OYUN versiyonU Kullanın Ateş, Buz, Demir ve Zehirli saldırılar.

Duels Epic Fighting, daha iyi ganimet elde etmek için ve güncel sihirli beceri ile savaşçı geliştirmek farklı liglerde yendi gerçek kullanıcılar ve önceden.Bizim oyun yönünde daha fazla haber ve güncellikler:Facebook: https://www.facebook.com/duelsgamewebsite:

https://www.deemedya.comfor destek, geribildirim ve önerileri: ÜCRETSİZ [email protected] Düellolar, favori savaşçı seçin ve keyfini çıkarın . Efsanevi kahraman bir savaşçı olmaya temkinli mısın? Destansı savaşlar, büyü, olabilir, kan, ateş ve onur sizi bekliyor.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir