webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Drone Shadow Strike 1.25.117

Haftanın en iyi güncel uygulamalar “Bir!” Hava Muharebe strateji bir bağımlılık karışımını sunuyor en iyi askeri savaş FPS oyunu, hızlı Android CentralDrone Gölge Strike – tempolu mücadele ve gerçek bir eylem!

Silah cephaneliği ile dünyanın en iyi UCAVs çalışması ve yağmur getirir. Gizli hava savaş kalbinde yer alan, gerçek dünya sürükleyici ortamları ve (Forward Görünümlü Kızılötesi) özgün FLIR kamera ilham, bu hava saldırısı Oyunu özel bir operasyon operatör sıcak koltuğuna size verir.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1286″]

Eylem bir dizi üzerinde komuta zincirine gizli görevlerle dolu bir şekilde çalışır, roketler, füzeler, toplar vb dahil olmak üzere ultra yüksek teknoloji üretimü cihazlar ve silah kullanarak gerekir. Askeri strateji ile kurşun ve devlet düşmanlarına atık yatıyordu üstün ateş gücü ve beceri FPS!

Seni önce Reaper, atlatmak düşman ateşi ve baskın düşman üsleri. Ateş serbest!Nihai askeri Uçağı kontrol ve savaş götüretim. Silah ve öldürmek düşman firebase yıkıcı cephanelik inşa. Strateji misyon, atanan görevleri tamamlamak için füzeler, roketler ve bombalar ile Farklı hava saldırısı ve saldırı düşman toprakları planı. Dur bir göz gelen saldırıları devam uyarısı ve.

En iyi fps aksiyon oyunu direniş baskın sırasında savaş sırasında uçağı savun. Nihai Savaş Komutanı ve ordu seninle gurur duyuyor.Küresel Olayları savaş alanı keşfetmek. Küresel çarpışmalar rekabet ve kitle imha öldürücü güncel silah kazanmak Canlı Etkinliklere katılma. Afiş kural ve nişancı ne kadar çok direnç gösterir.

Drone Shadow Strike Oyun oynamak için tamamen bedavadır, ancak bazı oyun öğeleri bir-app ödeme gerektirir. Cihazınızda in-app alımları devre dışı bırakarak ödeme özelliğini kapatabilirsiniz.Özel Özellikler:1) UCAVs 8 farklı uç, prototip hizmet uçak resmi için!2)

Savunmak, Hayatta kalmak, 5 gerçek dünya ilham kampanyalar Grev veya 34 görevler.Topları, Güdümlü Füzeler, Roketler & ışık için Bomba; silah 4 türleri ve 25 yolu ‘em up.Üstün yükseltir. Işık & seçin; gizli veya sesli & gurur!… – 7 Ek geliştirmeler.

Drone Shadow Strike Hava saldırıları, nükleer & ile savaş alanına hakim; daha!3) Canlı Etkinlikler Oyun ve Genel LeaderboardSimple ve kolay sezgisel dokunmatik kontrolleri kural, sadece bir parmak ucu ile savaş komutu. Dost AI kuvvetleri yanında savaşmak. Koruma sağlamak ve Farklı ne pahasına onları korumak!20 resmi yer alıyor.

Drone Shadow Strike Temel askeri Havacı olarak başlayıp Usta bir General olarak komuta kalk.282 Zorluklar & üzerinde; 70 Başarıları.Daha fazla eylem kampanyası bölüm düzenli olarak eklenir.

Kurulum:

“APK” uygulamasını cihazınıza yükleyin.
Varsa “com ile başlayan klasörü ” android/obb ” içine kopyalayın.
Kurulum tamamlandı. Oyuna girebilirsiniz.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir