webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Driving School Classics 2.2.0

Sürüş Okulu klasikleri, Kas arabaları, süper arabalar, Suv’lar, otobüsler, kamyonlar ve daha fazlası dahil olmak üzere pek çok klasik otomobil sürmenizi sağlayacak en yeni sürüş simülatörüdür. Sürüş Okulu klasikleri pek çok ortamda tonlarca seviyeye sahiptir: şehirler, dağlar, çöller, vb…

[ilgiliUygulama icerik_id=”1158″]

Manuel şanzımanı debriyaj ve vites değiştirme çubuğu ile sürün ya da otomatik şanzımanla rahatlayın. Sezgisel kontroller bunu en iyi sürüş simülatörü yapacak, sanal bir direksiyon simidi, düğmeler kullanacak ya da cihazınızı eğecektir. Çok oyunculu modlarda arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayın.

Driving School Classics, ücretsiz sürüş modu, Kariyer ve pek çok etkinlik sizi bekliyor! Sürüş Okulu Klasikleri Oyna! Özellikler * kilidini açmak için yaklaşık 60 araç! Otomobil, Kamyon ve Otobüs Pürüzsüz ve realist araba Çok büyük haritalar kullanım 80’den Fazla zorlu düzeyleri.

Ücretsiz Sürüş modu Online Multiplayer Modu Detaylı araç iç benzin istasyonlarında debriyaj ile Şanzıman dolum ile Gaz Sistemi Gerçekçi hasar Çevrimiçi Liderler ve Başarıları Tilt direksiyon, düğmeler ve dokunmatik direksiyon sosyal ağ sayfalarımızda yeni haritalar ve araçlar İsteği yeni Nesil hava şartları Gerçek motor sesleri! * Denetleyici desteği, Gamepad ile oynamak!

Kurulum:

“APK” uygulamasını cihazınıza yükleyin.
Varsa “com ile başlayan klasörü ” android/obb ” içine kopyalayın.
Kurulum tamamlandı. Oyuna girebilirsiniz.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir