Report this app

Description

Driving School 2017 3.8

Driving School 2017 3.8 Sürüş Okulu 2017, size pek çok farklı araba sürmeyi öğretecek en yeni sürüş simülatörüdür. Sürüş Okulu 2017, şehirler, ülke yolları, otoyollar, çöller, dağlar vb.Gibi bazı şaşırtıcı ortamlara sahiptir.

Manuel şanzımanı debriyaj ve vites değiştirme çubuğu ile sürmeyi ya da klasik otomatik şanzımana devam etmeyi öğrenebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun sanal bir direksiyon simidi ya da diğer pek çok kontrol seçeneği kullanın.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1213″]

Bu sezgisel sürüş simülatörü ile yol kuralları hakkında daha fazla bilgi edinin.Yeni yarış ve serbest sürüş çok oyunculu modlarda arkadaşlarınızla oynayın.Farklı sürüş koşullarına sahip 80’den fazla seviye sizi bekliyor. Sürüş becerilerinizi gösterin, şimdi ehliyetinizi alın! Sürüş Okulu 2017 Oyna!

Driving School 2017; Özellikler kilidini açmak için yaklaşık 100 araç! Fazla 15 detaylı haritalar Pürüzsüz ve realist araba kullanma Farklı lisansları için, Araba, Otobüs ve Kamyon Fazla 80 zorlu seviyeleri Ücretsiz Sürüş Modu Yeni Multiplayer Modu: Yarış, Serbest Sürüş;

Catch Bayrak Detaylı araç iç Gerçekçi hasar sistemi Gaz Sistemi ile dolum gaz istasyonları Manuel Şanzıman ile debriyaj Tilt direksiyon, düğmeler ve dokunmatik direksiyon simidi çevrimiçi skor tabloları ve başarılar gerçek motor sesleri Yeni Nesil hava şartları sosyal ağ sayfalarımızda yeni haritalar ve araçlar isteyin! Denetleyici desteği, Gamepad ile oynamak!

Google Play Linki

A comment on "Driving School 2017 3.8"

  1. Pingback: MadOut2 BigCity Online - Mod Apk - Webteknohaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir