webteknohaber.com

webteknohaber.com

Drift Max World v3.0.5

2.85

Download APK
5.0/5 Votes: 2
Version
2.85
Updated
3 Eylül 2021
Requirements
5.0 ve sonrası
Size
109M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Drift Max World v3.0.5

Drift Max World v3.0.5 Bu harika bir araba sürüş oyunu yüksek performanslı güncel arabalar ile gerçekçi asfalt parça yarış. Hiç şehirde yarış zevk için en iyi ÜCRETSİZ drift Yarışı oyunu indirin!

ÖZELLİKLER

– Gerçekçi 3D grafikler.
– 14 inanılmaz drift araba. 25 farklı renklerle Boya vasıta araba özelleştirme ve değiştirme. Çıkartmaları ve rım değişiklikler çeşitli makine özelleştirin.
– 7 şaşırtıcı yarış parçaları: Downtown (Gün & gece), şantiye (Gün &) Nokamo; gece, Rollercoaster ve Bonus Gösteri İzlemek.

Dokunmatik veya hem el freni de dahil olmak üzere tilt direksiyon seçenekleri ile üstün vasıta kontrol sistemi. Farklı kamera açıları. Araba yarışı kamera güncel. Kokpit görünümünde, direksiyon ve start drifting al.

Drift Max World v3.0.2 Duvarlara yakın sürüş ve daha fazla kazanç kazanmak tarafından sürüklenen becerilerini Göstermek “Kenar Kayması”. kazanç sistemi: oyunda drift puan, kenar sürüklenen veya kazanç zaman bonus yakazançk kazanç Kazanmak. Farklı parça İçin, dünyadaki arkadaşlarınız ve diğer kullanıcıların rekabet ve üst ulaşmak

Drift Max World v3.0.2 – Detaylı Kalite ayarları. Eğer sürüklenen oyunları, Tokyo drift ve atletizm Yarışması drift beğeniyorsanız, sadece bu müthiş araba drift oyunu ile sürüklenen devam! Drift Max Şehir drift oyunları ve araba oyunları gerçek drift yarışı atmosferi ile sürüş Kralı Kralı!!!!Üzerinde sürüklenen 2018 devam et!Bizi takip edin

Google Play Linki:

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir