webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Dozer Simulator Excavator Game 2020 v1.3

Dozer Simulator Excavator Game 2020 v1.3 Buldozer oyunları söz hususu olduğunda, heyecanlanmak muhtemel değildir. Bir an amacıyla bir Buldozer kullanmayı düşünün, daha dahi keyfini çıkarabilirsiniz. Bir ekskavatörün tamamıyla sizin kontrolünüz altında olduğunu hayal edin,

Servibo Games olağanüstü bir Buldozer simülatörü oyunu yayınladığından beri bu düşünceden ırak değilsiniz!Ekskavatör oyunları arasında bir bomba durumuna gelen yeni Buldozer simülatörü: ekskavatör oyunu 2020 oyunumuz, HD grafikler yardımıyla Buldozer kullanmak gibi hissedecek. Ayrıca ekskavatör oyunlarını oynamayı seven oyuncularımızı dahi düşündük ve ekskavatör modeline ilave olarak ekskavatör modelini dahi ekledik-

Buldozer oyunundan ne beklerseniz bekleyin, bu beklentiyi sağlayabileceğimizden eminiz.Eğer Buldozer simülatörü oynamak istiyorsanız, o vakit ne bekliyorsunuz? Ekskavatör Oyunu ile yapabileceğiniz şeyler başka Buldozer oyunlarında yalnızca birkaç şey yapabilirsiniz, fakat Servibo Oyunları söz hususu olduğunda, yük nakliyeciliğinden taş ocağına, yollardaki deliklerin doldurulmasından inşaatta çalışmaya kadar pekçok şey yapabilirsiniz.Ekskavatör simülatörü ile seviyeleri geçmek düşündüğünüzden daha basit olacaktır, zira koltukta oturduğunuzu hissedersiniz. Buldozer oyunları 2020’dahi hala bilindik, hala bu oyunları oynamaktan haz alıyoruz ,Buldozer amacıyla bir sevgimiz var-insanlar Buldozer makinesini gördüklerinde, genellikle duruyorlar ve makineyi izliyorlar.

Dozer kolaylıkla bütün yükler ve operatör ilgiyle denetimleri kaldıran herkese beklenilmeyen sırası sende beklenilmeyen cümle alem! Buldozer sürüş becerilerinizi meydana çıkarın. İnşaat Yap!Şantiyeler inşaat ekipmanı olmadan var olamaz, inşaat makineleri yardımıyla inşaatı tamamlama zamanı olağanüstü derecede kısadır ve şimdi kapsamlı inşaat dahi birkaç sene içerisinde tamamlanabilir. Birkaç ay içerisinde bitmiş olan evlerden bahsetmiyoruz. İnşaat ile ilgili bir düşünce kazanmak istiyorsanız, inşaat sahasında inşaat makineleri ile çalışma şansınız var.Yolları Düzelt!Hepimiz yolu kullanıyoruz, yolların bu kadar düzgün olduğunu hiç düşündün mü?

Yine ekskavatörler gibi inşaat makineleri yardımıyla; yolun düzlüğünün sırrı bütün delikleri doldurmaktır. Bu yolları güzelleştirmenin bir parçası olmak istiyorsanız, yolları kendi ellerinizle düzeltelim.Taş çukur üstünde çalışın!İnşaatta ve evlerde sarfedilen taşların nereden geldiğini hiç düşündünüz mü?

Tüm bu taşlar dağlardan nasıl çıkarılır ve hayatın her yerinde tüketilir? Buldozerler yardımıyla büyük taşlar kırılır ve taşınabilir. Bu olağanüstü ve esrarengiz sürece bakmak amacıyla daha çok vakit kaybetmeyin.

google play lınk 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir