webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Dota Underlords v1.0 b1000388

Dota Underlords v1.0 b1000388 Yeni nesil otomatik BATTLERİn Dota, stratejik kararların seğirme reflekslerinden daha önemli olduğunu söylüyor. Underlords, zorlayıcı tek oyunculu ve çok oyunculu modları içerir ve ödüller ile seviye ilerlemesi sunar. Bir arkadaşınızla stratejik bir standart oyun, hızlı bir nakavt maçı ya da co-op Duos maçı oynayın.Sezon bir şimdi AVAİLABLESeason one, içerikle dolu bir şehir taraması, ödüllerle dolu bir savaş geçişi ve çevrimiçi ya da çevrimdışı oynamak için birden çok yol ile beraber geliyor. Dota Underlords şimdi Erken Erişim dışında ve oynamaya hazır!

Dota Underlords, City CRAWLMama Eeb’in vefatı beyaz kulede bir güç boşluğu bıraktı. Yeni şehir tarama kampanyasında, underlord tarafından Underlord tarafından şehir mahallesini geri alın. Bulmacaları tamamlayın, hızlı sokak kavgaları kazanın ve yolları temizlemek ve şehri ele geçirmek için oyun içi görevleri tamamlayın. Underlords’larınız için yeni giysiler, yeni aranan poster fotoğrafları, zafer dansları ve başlıklar gibi ödüllerin kilidini açın.

BATTLEPASSSeason One, 100’den fazla ödül sunan tam bir savaş Geçişi ile beraber gelir. Oyun Savaş Pass seviye ve ödülleri kazanmak Şehir Sürün, tüm güçlükları ve kilidini alanlarına. Ödüller yeni tahtalar, hava efektleri, profil özelleştirme, deriler ve diğer oyun kozmetiklerini içerir. Bu ödüllerin çoğu yalnızca bu oyunu oynayarak bedava dağıttığı olarak kazanılabilir.

Dota Underlords, daha fazla ödül ve içerik için, oyuncular Battle Pass’ı tüm platformlarda 4,99 $karşılığında satın alabilirler. Bu oyunu oynamak için ücretli bir savaş geçişi gerekli değildir ve belirli bir oyun avantajı sağlamaz.BEYAZ SİVRİ BİR LİDER BEKLİYOR… Stonehall ve Revtel’in ulaşamayacağı dikey bir kumar ve kum metropolü; White Spire, gevşek ahlak ve renkli sakinler ile kaçakçılar cenneti olarak bilinir. Sendikalar, çeteler ve gizli toplumlarla dolu olmasına karşın, White Spire hiçbir zaman bir sebepten dolayı kaosa sürüklenmedi: Momma Eeb. Ona saygı duyuldu … Sevildi … Ve ne yazık ki, geçen hafta öldürüldü.

Dota Underlords, Eeb’in vefatı, White Spire’ın yeraltı dünyasında dalgalanan bir soru gönderdi: şehri kim yönetecek?Kahramanları KAZANMAK ve kendilerini daha kuvvetli versiyonları içerisine yükseltme STRATEJİ. MİX ve MAÇ: işe aldığınız her kahraman benzersiz ittifaklar oluşturabilir. Takımınızı müttefik kahramanlar ile istiflemek, rakiplerinizi ezebilecek kuvvetli bonusların kilidini açacaktır.

UNDERLORDS: mürettebatınızı zafere götürmek için dört Underlords arasından seçim yapın. Underlords, ekibinizle beraber sahada savaşan kuvvetli birimlerdir ve her biri kendi oyun stillerini, avantajlarını ve yeteneklerini masaya getirir.CROSSPLAY: tercih ettiğiniz platformda oynayın ve problemsiz bir crossplay bilgi birikimi ile dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla savaşın. Geç mi kalıyorsun? PC’nizde bir maç başlatın ve mobil cihazınızda bitirin (ve tersi). Dota Underlords’daki profiliniz tüm cihazlarda paylaşılır, bu sebeple ne oynarsanız oynayın, daima ilerleme kaydedersiniz. Sıralanmış çöpçatanlık:

Dota Underlords, herkes en altta başlar, ancak diğer Underlords’a karşı oynayarak, Saflara tırmanacak ve White Spire’ı yönetmeye layık olduğunuzu kanıtlayacaksınız. Turnuvaya hazır: kendi özel lobilerinizi ve maçlarınızı oluşturun, ardından izleyicileri 8 Underlords duke It out’ı izlemeye davet edin. Çevrimdışı oyun: 4 güçlük seviyesi ile zorlu yapay zeka sunan çevrimdışı oyun, becerilerinizi geliştirmek için muhteşem bir yerdir. Boş zamanlarınızda oyunları duraklatın ve devam ettirin.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir