webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

Door Slammers 2 310091

Lastik ısınır uzun smokey işe yaramazlar ve yeşil ışık havada jantlar ile piyasaya tam gaz düştüğünde! Hızla 200 mph tüm bunlar olurken en iyi lastikler sigara ya da zor bir yarış yüzeyinde motoru üfleme tutmak hızlanan sınırlamak için yeteneklerinizi itin.

Motor ve şasi ayar sizin dua için bitiş çizgisini… ama don’ pilot ilk gelmek gibi değil sadece;t frene parçanın sonuna uçup kuma önce olduğun gibi kazançşütü unutmayın tuzak!

[ilgiliUygulama icerik_id=”1305″]

Door Slammers 2, dirsek sınıflarda mükemmel çalıştırmak için çalışıyoruz ya da aklı kenarına kadar gitti, sürücü ve yarış olayları kin olarak tepki ve ET bilemek.Arkadaşlar canlı çok oyunculu eylem dünya çapında ya da yarış çevrimiçi.

Door Slammers 2, sıralaması yolumuzu çalışma ve 10 günlük üst içine almak için deneyin.İNANILMAZ 3D GRAPHİCSSmokey işe yaramazlar, Başlık Alevler, Nitro Temizler, Jantlar Başlattı, Fonksiyonel kazançşüt, Vites, Özel Boya, Hood Scoop, Kanatları ve Wheelie Bar.

MULTİPLAYER RACİNGBracket Yarış KAFA kafaya, daire Başkanları ve Kapalı Cadde Ya da düz Bir Şerit Yarış Kin.MOTOR CUSTOMİZATİONSmall Blok, Büyük Blok, Dağ Motor, Karbüratör, Yakıt Enjeksiyon, Tünel Ram, Turbo, Nitro, Blower ve Yangın Nefes Çamurluk Çıkış Egzoz.

KASA CUSTOMİZATİONHood Kepçe, Özel Jantları, Boya, Yazı, Şanzıman, Kanat, Frenler, kazançşüt, Wheelie Bar, Süspansiyon.

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir