webteknohaber.com

webteknohaber.com

Report this app

Description

DomiNations 8.850.850

Tarih boyunca Egemenliklerde uluslarla savaşın! İmparatorluğunuzu inşa edin ve uluslara komuta edin, bu şekilde küçük bir köyden gelişen bir metropol haline gelirler ve dünya tarihinin en büyük uygarlıklarından birisi olarak savaşırlar.Erken bir yerleşim olarak başlayan ve tarihin başlangıcından modern çağa kadar çağlar boyunca büyüyen bir ulus inşa edin.

[ilgiliUygulama icerik_id=”1323″]

Leonardo Da Vinci ve büyük Catherine gibi üniversitede tarihin en büyükleri altında çalışın. Dünyanın Harikalarını inşa edin ve tarihsel olarak doğru ilerlemelerle teknoloji yaratın.Sekiz ülkeden birini seçin ve tarihte ilerleyen tarihi kampanyalara başlayın. Romalılardan Japonlara kadar her uygarlığın özel bir gücü ve eşsiz birimleri vardır.

DomiNations; Ordunuzu inşa edin, ardından PvP savaşındaki diğer oyunculara karşı tarihi Gücünüzü test edin ya da dünyayı beraber fethetmek için ittifaklar kurun.İmparatorluğunuzu inşa edin ve tarihi bir fetih yolculuğuna çıkın! DomiNations bugün indirin!DOMİNATİONS ÖZELLİKLERİ: BÜYÜK LİDERLER! Yeni Üniversitede, Leonardo Da Vinci’ye, büyük Catherine’e danışın, Kral Sejong ve diğer tarihi düşünce liderleri.

En iyi savaş stratejisi ile Ulusunuzu güçlendirin!YEPYENİ OLAYLAR! Tarihin gerçek olaylarına dayanan sınırlı bir süre için eğlenceli hedeflere ulaşın. Ulusunuzun ilerlemesine yardımcı olmak için nadir ödüller toplayın, bu şekilde tüm dünyayı fethedebilirler!

DomiNations; Taş DEVRİ’NDEN uzay çağına kadar uygarlığın şafağından modern çağa kadar çağlar boyunca fetihlerinde erken avcı ve toplayıcılardan oluşan bir koloniye liderlik edin. Küçük bir uygarlık tasarlayın ve gelişen bir metropol haline getirin.

Dünyanın tarihi Harikalarını inşa et, Mısır Piramitleri ve Roma Kolezyumu gibi ünlü yerler de dahil olmak üzere.ULUSUNUZU seçin ve bir orduya liderlik edin zaman yolculuğunda 8 korkunç ülkeden birisi olarak savaşın. Romalılar, İngilizler, Çinliler, Fransızlar, Almanlar, Japonlar, Koreliler ve Yunanlılar gibi tarihin en büyük uygarlıklerinden birini seçin.

Önemli kaynakları toplamak ve tarihte ilerledikçe şehrinizi yükseltmek için tarihi savaş kampanyalarına katılın! Her uygarlığın benzeri olmayan birimler oluşturmanıza yardım edecek özel bir gücü vardır. Tarih boyunca savaşın ve şehrinizi longbowmen, vandals gibi ilerletin, ve kuvvetli samuray!

Yeni teknolojileri keşfedin efsanevi oyun tasarımcısı Brian Reynolds, tarihin her döneminden önemli ilerlemeler destansı uygarlığınızı geliştirmenize yardımcı olacağından, her çağda tarihi canlandırıyor!

Her uygarlığı, yeni malzemeleri araştırın, gelişmiş silahlar icat edin ve hareketli bir ekonomiyi büyütmek için ticaret geliştirin bilimsel keşifler sayesinde birliklerinizi daha iyi ekipmanlarla güçlendirin, binalarınızı ve şehir merkezinizi modern malzemelerle yükseltin.

Daha kuvvetli hale geldikçe savunmanızı güçlendirmek için bir savaş stratejisi oluşturun. Bir ittifak kurun ve Dünya Savaşı yapın kuvvetli Ulusunuzu PvP savaşında nihai teste tabi tutun ve düşmanlarınızın şehirlerine büyük yağma yığınları için baskın yapın!

Önemli kaynaklar, anlatılmamış zenginlik ve toplam dünya hakimiyeti için savaş. Diğer yetenekli yöneticilerle birleşin ve durdurulamaz bir ittifak kurun. 50’ye 50 İttifak savaşında rakiplerinizi atlatmak ve hayatta kalmak için benzeri olmayan bir savaş stratejisi ile ordularınızın tüm gücünü açığa çıkarın.

Dünya Savaşı’nda dünyayı fethet ve savaş ganimetlerini eve götür!Tarihin en büyük uygarlıklerinden birini inşa edin ve rakipleri fethetmek için bir savaş stratejisi geliştirin. Bir ittifaka katılın ve Hakimiyetlerde dünya hakimiyetine ulaşın!

Uygarlığınızı inşa etmeye başlamak için hemen indirin!Gizlilik Politikası: https://bighugegames.Com/Gizlilik Politikası/Hizmet Şartları:https:/ / bighugegames.Com / Kullanım Şartları/

Google Play Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir